Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Stylové nafukovačky od Intexu si zamilujete

Stylové nafukovačky od Intexu si zamilujete

10.6.2019 - redakce Babinet.cz

Nechte se unést na vlnách. Přichází nafukovací lehátka od Intexu, vyrobená z kvalitního vinylu. V nabídce jsou stylové designy s realistickými potisky různých tvarů a velikostí. Můžete je s sebou vzít na pláž i k bazénu. Jaké jsou letos nejvíce trendy? Vyberte si nafukovací nanuk, ovoce, květiny nebo stále populární plameňáky a jednorožce.

Toto léto se nese ve znamení nápaditých gastronomických a přírodních designů.  Své příznivce si najdou také stále oblíbení jednorožci a plameňáci. Vyrazte k moři nebo na koupaliště a nezapomeňte si sebou vzít, vyjma opalovacího krému, taky stylovou nafukovačku. Bude se určitě hodit. Na velkém palmovém listu se budete cítit jako v pohádce! Při slunění nad vodní hladinou si na ní i parádně odpočinete.

Nebo byste raději nafukovací lízátko? S jeho barevným a vtipným potiskem vzbudíte zaručeně obdiv. Proč se nestát na chvíli královnou bazénu? Pestrá paleta barev, do toho letní vánek, voda a příjemná atmosféra jsou ty nejlepší kombinace. Kde budete lenošit, je jen na vás. Nafukovačky si můžete vzít s sebou i na cesty. Jsou praktické a skladné. Která z nich se stane vaším prázdninovým parťákem?

Nafukovací donut je k dostání v prodejnách Království hraček Bambule za 249,90 Kč.

 

 

 

 

 

Nafukovací matrace nanuk je k dostání v prodejnách Království hraček Bambule za 299,90 Kč.

 

 

 

 

 

Nafukovací plátek kiwi je k dostání v prodejnách Království hraček Bambule za 499,90 Kč

 

 

 

 

 

Produkty jsou k dostání v prodejnách Království hraček Bambule, další sortiment naleznete na www.bambule.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip