Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Trápí Vás opakovaně gynekologické mykózy?

Trápí Vás opakovaně gynekologické mykózy?

26.5.2019 - redakce Babinet.cz

Gynekologickou mykózu (známou také jako vaginální mykóza, kvasinková infekce nebo kandidóza) prodělají alespoň jednou za život tři čtvrtiny všech žen. Jednou z příčin výskytu tohoto onemocnění mohou být také hormonální změny v průběhu těhotenství a po porodu.

Léčby mykózy

Může probíhat lokálně (místně) vaginálními čípky nebo krémy, anebo systémově (v celém organizmu) tabletami. Tyto přípravky jsou souhrnně označovány jako antimykotika. I přes tuto léčbu se však mnoha ženám onemocnění často opakuje. V takovém případě nestačí léčit pouze samotnou mykózu, ale problém jejího opakování. Řešení nabízí podpůrná léčba enzymovým lékem Wobenzym.

Pomoc proti opakovaným mykózám

Účinnost léčby Wobenzymem byla ověřena v multicentrickém projektu na 7 ambulantních gynekologických pracovištích v ČR. Nejprve byly sledovány ženy, které i přes léčbu antimykotickými přípravky trpěly mykózou čtyřikrát až devětkrát za rok. Když užívaly deset týdnů Wobenzym, zůstaly celý rok dvě třetiny z nich úplně bez mykóz a také u ostatních pacientek se počet mykóz výrazně snížil. Zlepšení trvalo nejen celý rok, na jehož začátku byl Wobenzym podáván, ale přetrvávalo i po dobu dalších 3let.  Doporučená dávka pro užívání je 3x5 tablet denně. V počáteční fázi užívat spolu s antimykotiky a pokračovat i po skončení antimykotické léčby. Doporučujeme zakoupit velké balení léku Wobenzym 800 tablet.

K léčbě mykóz přidejte lék Wobenzym®

K léčbě gynekologických mykóz jsou určeny antimykotické přípravky.

Podpůrná léčba Wobenzymem omezuje opakování onemocnění.

Informujte se u svého lékaře. Více na www.wobenzym.cz

 

Wobenzym je tradiční lék z přírodních zdrojů k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Při těhotenství a v průběhu kojení konzultujte léčbu s lékařem!

MUCOS PHARMA CZ, s.r.o., Uhříněveská 448, 252 43 Průhonice. Konzultace s lékařem na tel.: 800 160 000.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Alice.Alda
29.5.2019 06:33

Účinnost wobenzymu ze své zušenosti mohu potvrdit. Je ale potřeba si uvědomit, že se jedná o podpůrnou léčbu, jak článek zmiňuje a nenahradí antymikotické přípravky.

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip