Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Nevěsta v nedbalkách, aneb jaké zvolit prádlo pod svatební šaty

Nevěsta v nedbalkách, aneb jaké zvolit prádlo pod svatební šaty

5.5.2019 - redakce Babinet.cz

Máj je lásky čas, a proto si nejedni snoubenci v tomto měsíci řeknou své ano. Obřadu předchází několik měsíců připrav a nechybí ani výběr svatebních šatů. Některé nevěsty se zhlédnou v princeznovských šatech s vlečkou, jiné naopak vsadí na jednoduchost. Ovšem jedno tajemství musí zůstat pečlivě skryto až na svatební noc. Tou je spodní prádlo. Jaké pro tuto příležitost zvolit? Milé nevěsty, tohle byste měly mít schované pod šaty.

To nejdůležitější vlastně zaznělo hned v úvodu. Spodní prádlo nesmí být vidět. Pokud by vám vykukovala ramínka od podprsenky či se nepěkně rýsovaly zářezy kalhotek, dopustila byste se zásadního faux pas. „Volba spodního prádla je velmi důležitá, a to i pro nevěsty,“ říká Markéta Jiráčková, obchodní ředitelka společnosti TIMO, a vysvětluje: „Správný střih dokáže zázraky. Zvýrazní přednosti, a naopak případné nedostatky dokáže schovat. Například podprsenka dodá ňadrům přirozený zakulacený tvar, pozvedne je a udrží na místě, což oceníte například při tanci.“

Něžná a sexy krajka

Máte-li šaty na ramena či s rukávky, oblečte si podprsenku s ramínky. Lépe rozloží váhu prsou. Pokud je pro vás, stejně jako pro většinu nevěst, bílá barva šatů volbou číslo jedna, sáhněte i po bílém či smetanovém prádle. Bílá či krémová symbolizuje nevinnost a čistotu, proto není na škodu toto zdání podtrhnout i při svatební noci. Budete působit romanticky. Navíc krajka je zároveň velmi sexy a vzrušující. Proč tedy nedopřát novomanželovi pocit, že jste křehká princezna a vlastně „vůbec netušíte“, co bude následovat. Přitom to budete právě vy, kdo ho rafinovaně svede. (Foto: TIMO bílá barva, kolekce Sweet Symphony – podprsenka 889 Kč, tanga 369 Kč, TIMO krémová barva, kolekce Dream Catcher – podprsenka 1119 Kč, kalhotky 469 Kč)

Tělová nebude prosvítat

Pokud máte šaty s tylem či krajkou a bílá by mohla prosvítat, vsaďte na jistotu a tělové prádlo. V případě, že vám šaty obepínají postavu, vyvarujte se krajky či jakýchkoliv ozdobných prvků. Oblečte si prádlo s hladkým povrchem. Jedině tak docílíte toho, že nebudete mít nikde nevhodné obrysy. Podle tvaru výstřihu šatů vybírejte zapínání podprsenky. Některé mají odepínací ramínka, která lze zapnout i za krk, či je můžete spojit na zádech do kříže. (Foto: TIMO, podprsenka s odepínacími ramínky 919 Kč, kalhotky 369 Kč)

Pod šaty bez ramínek korzetovou podprsenku

V případě, že máte korzetové šaty, volte rovnou i stejný typ podprsenky a zapomeňte na ty s odepínacími ramínky. Korzetové podprsenky mají oproti nim totiž silikonové proužky, díky kterým lépe přilnou k tělu a budou držet, což oceníte při tanci i jakémkoliv jiném pohybu, třeba hodu kyticí. (Foto: TIMO, korzetová podprsenka 829 Kč, vysoké kalhotky 399 Kč)

Výběr prádla pod svatební šaty není radno podceňovat. Někdy sice může zvítězit funkčnost nad svůdností, ale nevěšte hlavu. Nikde není psáno, že nemůžete mít u družičky, nebo jiné spřízněné duše, schovanou malou taštičku s náhradním, do kterého se večer převléknete, abyste byla pro novomanžela sexy.

Zdroj: www.timo.cz

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
20.5.2019 16:32

Nedávno jsem byla s kamarádkou vybírat svatební šaty a současně jsme samozřejmě musely řešit i spodní prádlo pod ně. Kamarádka si ani nechtěla kupovat nové prádlo, myslela si, že vystačí s tím co měla, ale já ji přesvědčila, že by si měla pořídit pro tuto příležitost určitě nové. Nakonec dala na mě, šaty, které jsme vybraly, nebyly nijak komplikované, takže stačilo opravdu jen klasické prádlo. Je zvyklá nakupovat na cellbes.cz, tak si tam hned pořídila krásné krajkové prádlo v bílé barvě a nakonec byla ráda, že se tak rozhodla:)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip