Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Barevný pořádek doma i na zahradě

Barevný pořádek doma i na zahradě

1.5.2019 - redakce Babinet.cz

Venku panuje krásné počasí a s ním nastává čas na nastolení pořádku na zahrádkách a balkonech. Abychom během uklízení kůlny a zahradních domků nenadělali paseku, je potřeba si vše pečlivě popsat a označit. S permanentními popisovači Pilot to půjde hravě a nápisy vydrží věky.

Pokud chcete, aby pořádek v kůlně nebo kumbálu vydržel celý rok, je nutné si vše popsat. Permanentní popisovač Pilot 100 a 400 (cena za sadu 3 kusů 92 Kč) s tenkým kulatým nebo širokým zkoseným hrotem zvládne popsat všechny povrchy od plastu přes porcelán, sklo až po kov.

Díky vyspělé technologii inkoustu vydrží až 24 hodin bez víčka, a přitom nevyschne. Stále si tak udrží plnou stopu psaní. Permanentní popisovač Pilot navíc zvládne také velké teplotní výkyvy a odolá vodě i světlu. Můžete si vybrat ze čtyř praktických barev – modré, červené, černé a zelené.

Pokud jste milovníky domácích bylinek, vytvořte si jednoduché vkusné zápichy. K tomu poslouží dekorační popisovač Pilot Pintor (cena od 69 Kč), dostupný v neuvěřitelných 24 pestrých odstínech a čtyřech šířkách stopy – extra tenká, tenká, střední a široká.

Pilot Pintor je připraven pro veškeré vaše dekorování, zdobení a tvoření. Papír, dřevo, sklo, keramika, plast, kov či tkanina. Pintor ozdobí všechny materiály, dokonce i porézní a tmavé povrchy. Neváhejte kombinovat barvy v nekonečném množství odstínů. Stopa bude zanechána všude, kde chcete. Jeho stopa není permanentní, ale přelakováním bezbarvým lakem či fixací teplem permanentní stopy docílíte. Přesvědčte se, že s popisovači od Pilotu budete mít v domácnosti barevný pořádek.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip