Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte SPOKOBOX - krabici plnou kočičího překvapení

Vyhrajte SPOKOBOX - krabici plnou kočičího překvapení

27.4.2019 - redakce Babinet.cz

SPOKOBOX je papírová multifunkční krabice, kterou Spokojený Pes jednou měsíčně naplní prémiovými produkty. Krabičková (R)EVOLUCE je teď a tady. Soutěžte a vyhrajte dárek, na který vaše kočka nikdy nezapomene.


SPOKOBOX je kočičí vstupenka do světa blaženosti. Je to krabice plná dobrot, hraček, radosti, hravosti… ale i péče a lásky. A to je přesně to, co dáváte chlupáčům

SPOKOBOX je hlavně o překvapení, protože nikdy předem nevíte, co bude uvnitř. Obsah je každý měsíc jiný a vždy bude vaši malé šelmě ušitý na míru. Můžete si být jistí, že vaši kočku překvapíte a udělate šťastnout.

Hodnota SPOKOBOXŮ je vždy menší, než je jeho prodejní cena. Dubnový SPOKOBOX stál 499 Kč. Tipněte si, jakou skutečnou hodnotu SPOKOBOX měl? Téměř 700 Kč. Je to trochu nelogické, že? Dnes vám přece nikdo nic zadarmo nedá. Dnes se obchodníci nesnaží, aby zákazníkům dělali radost jen tak… E-shop Spokojený Pes vám ale zadarmo přece nedá vůbec nic. Oni za to totiž dostanou zpět něco, co ani vyčíslit nejde. Váš úsměv, radostné vrtění kočičím ocáskem a spokojené předení. A možná prostě jen řeknete svým kamarádům, že u Spokojeného Psa se o ně dobře postarají.

.
Hraje se o 2 SPOKOBOXY

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Michaela Bicanová - Písek, Zora Zachová - Štěpánov u Olomouce

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

můra
28.4.2019 12:30

Krásná-pěkná cena.Mému kocourkovi Majkovi by to udělalo Nesmírnou radost.Ale vím,že stejně nevyhrajeme.Zde jsem nic nevyhrála-nemám štěstíčko.

dubjanka
24.5.2019 09:31

Taky jsem tady nikdy nic nevyhrála . Je to divné.

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip