Babinet.cz  /  Magazín  /  Čtenářské příběhy  /  Míla: Manžel má inzerát na erotické seznamce

Míla: Manžel má inzerát na erotické seznamce

19.4.2019 - redakce Babinet.cz

Je mi jasné, že po dlouhých letech manželství vyprchá jiskra a vášeň, které s člověkem třískaly na samotném začátku. Léty jsou důležitější jiné hodnoty a vztah je už spíše o zvyku, úctě a toleranci. Ale některé věci mi přijdou za hranicí normálnosti a slušnosti.

S mým manželem jsme vychovali dvě děti, které dospěly ve slušné lidi. Samostatné, sebevědomé a spokojené bytosti. Na všem jsme s mým mužem schopni se krásně domluvit, jezdíme na výlety, každý máme svou práci, která nás baví a sex je také v pořádku. Nikdy jsem svého manžela nemusela podezírat z toho, že snad nedej bože někoho má. Teď jsem ale v nesmazané historii našeho společného počítače našla jeho inzerát na erotické seznamce. Strašně mě to ponížilo. Vždyť nám všechno funguje, tak proč ho tam má? Nepřijde mi to ani trošku normální a s věrností to také nemá zrovna mnoho společného. Dotklo se mě hlavně to, co v inzerátu požaduje. Veřejně se tam rozvyprávěl o tom, že má svou ženu sice rád, ale že po těch letech je spíš jeho nejlepší kamarádkou. Skutečně mě to zranilo. Úplně bezostyšně si skrz řádky hledá mladou, neokoukanou milenku. Uklidňuju se tím, že by třeba ve finále ani k ničemu nedošlo. Namlouvám si, že si třeba jen potřebuje pohladit svou ješitnost a ego. Vím, že tohle muži středního věku občas dělávají. Ale není mi z toho dobře. Veřejně pošlapat náš léty prověřený a vybudovaný vztah mi přijde při nejmenším sprosté. Trápím se s tím zatím sama, protože nevím, jak to mám svému muži říct. Přiznat, že jsem inzerát objevila a přečetla? Nebo hrát nějaké hry, jakože jsem jej našla omylem? Téma je to pro mě natolik nepříjemné, že bych nejradši zamlčela všechno, co vím, ale tohle mlžení do vztahu přeci nepatří. Stejně jako inzeráty na erotické seznamce!

Míla, 52 let

Pokud se chcete i Vy podělit se svým příběhem, napište nám do redakce na bara.klimova@babinet.cz.

Redakčně zpracovala Bára Klímová

 

ilustrační foto: pixabay.com

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

orinka
19.4.2019 20:26

Já bych si zahrála na mladou neokoukanou a odpověděla bych mu. Třeba je jenom zvědavý, a až by došlo na osobní setkání, třeba by vycouval? Nebo to nechat celé být a dělat, že nic nevíte? V tomto případě není žádné dobré řešení, každé je něco za něco.

noral
19.4.2019 23:34

O tom že je to blbec,není pochyb.Ale to že to nechá nesmazané ve společném počítači,to už je blb na druhou. Na stránkách jedné seznamky se objevil inzerát ženatého pána,který byl tak hloupý že si tam umístil i svou fotografii,kolegyně jeho manželky z práce to objevily a řešily pak několik měsíců jestli jí to říct.Jo ,na světě se dějí věci že zůstává rozum stát.

Jana37
20.4.2019 07:20

Tak toto všechno znám.Schovává přede mnou mobil,má ho dobře zaheslovaný aby se tam nikdo nedostal,některé hovory v mé přítomnosti nebere,ženy má uložené pod čísly, dříve prodloužené směny... Jsem o dost mladší než můj muž,prý je se mnou spokojený úplně ve všem celou dobu co jsme spolu,ale i přesto má hodně sprostých seznamek,má tam fotky,aktuální věk a adresu,je a byl mi nevěrný,píše a volá si neustále s jinými ženami.Když jsem po letech řekla že všechno vím,tak řekl že tohle je normální.Mě se nezdá normální někoho podvádět a psychicky ho ničit.Jsem lidem kolem jen pro smích.Máme relativně malé děti a i na ně to působí špatně,věděli o tomto dřív nežli já.Takže radím-pokud žena může,ať uteče,nebo rychle vyhodí nevěrníka,jinak bude celý život nešťastná.

Aliena
20.4.2019 08:24

A co mu rict, ze o tom vite..a ze si tedy pred jeho ocima take zakladate takovy inzerat. At je to fifty fifty tedy... Jak by na to reagoval? Doslo by mu, ze se to nedela? Nedelej druhemu to, co nechces, aby delal on tobe. Ja bych to tak nenechala. Hlavne byste mu mela rict, ze vy jste zila v domneni, ze mate stastne naplnene manzelstvi...a ne kamaradstvi. Chlapi jsou hrozne mrchy

ivpec
20.4.2019 09:58

Pani Milo znechte muze snít,on třeba brzy procitne a zkuste si dat inzerát i Vy,nemusí byt erotická seznamka a třeba si rozšiřite obzor a najdete třeba jen kamaráda.

ilona97
20.4.2019 13:02

Asi nedostatek análku, tak hledá jinde. Ono mít doma frigidu není lehká situace, když by se jeden chtěl mazlit a hrát si :)

jarca20
20.4.2019 13:47

Mám jasnovidné schopnosti. Sama si nevěrníka na seznamce najdu a řeknu vám něco z jeho minulosti a co dělat. Stačí uvést název seznamky.

noral
20.4.2019 17:11

jarca20,asi vás zklamu,ale vaše jasnovidné schopnosti zřejmě žádná žena nevyužije,protože každá normálně uvažující žena s jen trochu málo zkušenostmi dávno ví že muži nedokáží být věrní. A na seznamkách je to "výkvět".

Kacka28
20.4.2019 17:32

Dobry den, nemám profil na eroticke seznamce, ale na seznamce, kde se hleda nekdo do života. Řeknete si, že seznamka je hloupost, ale kde jinde. Profil mam od ledna. Za tu dobu jsem poznala čtyři chlapíky, o kterych jsem cca po 14 dnech psaní a setkávání zjistila, že jsou bud zadání, ženatí a otcové. Hnedka se každého ptam na rodinný stav a děti, dostala jsem odpovědi typu ze na rodinu čas ještě neměl, nepotkal tu pravou atd atd. Chlapy jsou a budou lháři. Jestli me tohle čeká v nějakém budoucím vztahu tak diky nechci. Člověk si nemůže být ani jisty po 21letech vztahu a dvou dětech (poslední chlápek z Teplic, Petr 41 let, dvě děti a přítelkyně)

Yarda
20.4.2019 19:41

Turista se zastavil ve vesnické hospodě, sedl si ke stolu u kterého už seděl farář z místního kostela. Dali se do řeči, farář říkal turistovi co je ve vesnici zajímavého i jaké hezké ženské tam bydlí. Turista se podivil, jak to, že farář když má žít v v celibátu je informován i o těchto věcech. Farář odpověděl: "Synu. I když mám dietu, mohu si číst v jídelním lístku."

noral
21.4.2019 08:40

Muži jsou celkově .................A mne nepřestane udivovat jejich naivita a hloupost když si myslí že ženy je už dávno neprohlédly.To lhaní na seznamkách o jejich věku,stavu,práci,dětech,to je něco neuvěřitelného.Jeden pán s kterým jsem šla na schůzku,si v inzerátu ubral 6let věku,zdál se mi nějak starší,řekl že je vdovec,manželka byla stejného věku jak on,zemřela v určitém roce,takže jsem si hned dala dohromady,že lže.Na můj dotaz proč lže,proč si ubral 6let,odvětil že věk není důležitý,důležité je jestli si ti dva rozumí.Proč když věk není důležitý,ubírám si 6let?Proč lžu když si chci s někým rozumět,?Přece když lžu a ten druhý to odhalí,nebude mi už důvěřovat.Hlupáci.

noral
21.4.2019 08:47

pro Kacka 28.Pokud jste mladá,jistě se časem seznámíte,věřím že je to v dnešní době těžké.V mém věku muži věkově přiměření jsou dědkové kteří hledají jen posluhu a pečovatelku,a na to jim kašlu,mám dost zájmů i bez nich.Dobrodružství mám ráda,ale jiného rázu než zjistit že si doma vypnul a vyklidil lednici,a kromě mne se stýká i s dalšími ženami,od kterých se nechává živit,tak o to nestojím./prý to tak někteří dělají,není to moje osobní zkušenost/

jarca20
21.4.2019 22:29

Vychází mi, že manžel často doma nespí z důvodu zaměstnání.

Damián
22.4.2019 17:08

Mílo, je mi Vás moc líto. Žádná žena si nezaslouží takové jednání. Ať se rozhodnete jakkoliv, jsem při Vás a držím palce.

kOZa1
22.4.2019 19:06

Četla jsem Váš příběh, BLBEČEk , jinak se to pojmenovat ani nedá :D :D. Bude to Váš boj, nikoho z nás z téhle diskuze se to netýká. Budte statečná, hodně jste už toho vživotě dokázala, takže nos pěkně nahoru a žádné chmury, zajdě tě si ke kadeřníkovi, kupte si hezké oblečení, věnujte se sama sobě. Pokud jsem Váš povzbudila, klidně se ozvěte, ráda Vás zase povzbudím

Jana37
23.4.2019 10:47

Z vlastních zkušeností vím že manželky takových můžu nikam nesmí, natož ke kadeřníkovi nebo pro hezké oblečení.Bez kontroly nemůžou ani do obchodu nebo práce.A seznamka nebo někdo nový? No to v žádném případě!!! To smí jen oni,ženy ne!Takový islám po Česku!

rumbum
23.4.2019 13:38

Milá paní Mílo. Je to úplně jednoduché. Váš muž si chce ještě za*ukat, dokud to jde (s přibývajícím věkem to lepší nebude). Vy sice píšete, že se sexem jste spokojená, ale Váš muž zřejmě až zas tak ne (a je celkem jedno, jestli je to Vaše vina, nebo ne). Na začátku píšete, že sex není ve Vašem vztahu to nejdůležitější. Pokud tomu věříte, tak se toho držte. Byla by škoda vztah rozbít právě jen kvůli to "nedůležitému" sexu (i když se jedná o sex Vašeho manžela s někým jiným).

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip