Babinet.cz  /  Magazín  /  Cestování  /  Království lesa zahajuje sezónu s Debbi

Království lesa zahajuje sezónu s Debbi

11.4.2019 - redakce Babinet.cz

Zahájení sezóny rodinného zábavního parku Království lesa na Lipně proběhne v sobotu 27. dubna 2019. Pro děti i jejich doprovod je připraven den plný zábavy. „Návštěvníci, zvláště děti se mohou již nyní těšit na nepřetržitý proud legrace, divadla, workshopů nebo hudebních koncertů,“ láká na zahájení sezóny v Království lesa Vojen Smíšek, mluvčí Lipna. Sezónu 2019 odstartuje společným koncertem Debbi a Lipa přesně ve 13:30 hodin. „Zajímavá bude i parkour show, která se bude během dne několikrát opakovat,“ dodává Smíšek.  Nejmenší ocení výběh s přátelskými kozičkami, které si mohou sami nakrmit.

Království lesa vstupuje do své další sezóny a připravilo pro děti a jejich rodiče slavnostní otevření. Hlavně děti se mohou těšit na koncert Debbi & Lipa, parkour show nebo Long vehicle cirkus. Poslední dubnová sobota tak bude na Lipně ve znamení nespoutané zábavy. Od rána do večera bude probíhat doprovodný program. Děti se můžou bez zdržování pustit do individuálního prozkoumávání celého Království. Ve 13:30 by si nikdo z návštěvníků neměl nechat utéct koncert Debbi.

Rodinný zábavný park Království lesa je určen pro rodiče s dětmi. Především těm menším hravým způsobem přibližuje to, co se odehrává v nižších patrech lesa. Na rozdíl od Stezky korunami stromů, která návštěvníky vede mezi vrcholky šumavských velikánů. Rozsáhlá lanová centra připomínají stezky lesní zvěře. Děti tak mohou odhalit tajemství skryté v útrobách lesa a zároveň se naučit rozeznávat stromy nebo zjistit, jaké vlastnosti má dřevo. Budou poznávat zvířecí stopy a pochopí zákonitosti života lesního společenství.  V Království lesa se dá pohodově strávit celý den. „Děti prozkoumávají lesní zákoutí a zároveň zkouší své dovednosti na dřevěných atrakcích. Dospělí mohou v klidu odpočívat a zároveň být svým dětem stále na blízku,“ popisuje unikátní koncept Vojen Smíšek a dodává, že pro děti jsou připraveny i dvě mega trampolíny nebo stádo koziček s kozlíkem Kájou, který na ně dohlíží. „Kozičky jsou v Království lesa opravdu velmi roztomilé a děti je mohou dokonce i samy krmit,“ říká Smíšek.

K dispozici budou samozřejmě všechny gastro provozy. Vybírat lze z pestré nabídky hned několika restaurací, které nabízejí jak tradiční šumavské speciality, tak i jídla pro děti.

Den v Království lesa se dá pohodově zkombinovat s návštěvou Stezky korunami stromů Lipno. Ostatně obě atrakce jsou blízko u sebe. K dětskému lesnímu areálu se lze dostat buď lanovkou, stezkabusem nebo po vyznačené pěší cestě.

Program slavnostního otevření:

11:00   Slavnostní otevření Království lesa & Long Vehicle Cirkus

12:00   Čertice Lumpína

13:00   Long Vehicle Cirkus

13:30   Debbi & Lipo

15:00   Čertice Lumpína

16:00   Long Vehicle Cirkus

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip