Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o produkty Pampers Pure

Soutěžte o produkty Pampers Pure

8.4.2019 - redakce Babinet.cz

Pro rodiče hledající řadu plenek a ubrousků, která je inspirována přírodou, bez toho aniž by se museli vzdát „výkonu“ plenky, je nová řada Pampers Pure perfektním řešením. Je to vůbec první řada plenek a ubrousků, vyrobená z prémiové bavlny, celulózy a rostlinných materiálů, a zároveň poskytuje ochranu Pampers, kterou rodiče po celém světě znají a které důvěřují.

Plenky Pampers Pure Protection jsou vyrobeny z prémiové bavlny, celulózy a rostlinných materiálů, které pocházejí z cukrové třtiny a jsou neuvěřitelně jemné k pokožce dítěte. Navíc jsou zdobeny roztomilými potisky například s motivy lamy, lenochoda, vydry a psů.

Plenky Pure Protection přináší všechny výhody, které očekáváte při použití plenek Pampers: až 12 hodin sucha pro ničím nerušený spánek miminka, jedinečnou vrchní vrstvu "Heart Quilts", která rychle absorbuje i řídkou stolici a indikátor vlhkosti, který novopečeným rodičům ukáže, kdy je čas k výměně plenky.

Ubrousky Pampers Aqua Pure jsou navrženy tak, aby obsahovaly co největší podíl vody, přičemž zajišťují  vynikající výkon, kterým je značka Pampers známá. Ubrousky jsou vyrobeny z pečlivě vybraných ingrediencí zahrnující 99 % vody a 1 % látek jemných k pokožce, které přispívají k udržení jejího přirozeného pH. Jsou také vyrobeny s použitím organické bavlny, a pokožka je tak doslova jako v bavlnce.

"Rodiče oprávněně chtějí pro své děti to nejlepší, a přesto když jde o kategorii plenek a ubrousků, mnozí byli nuceni ke kompromisu," říká XXX, manažer značky Pampers. "Výzkum ukazuje, že 1 ze 4 rodičů se domnívá, že přírodní výrobky nejsou v péči o děti účinné, a proto jsme rádi, že můžeme představit novou řadu plenek, která je inspirována přírodou ale nedělá kompromisy na výkonu, a rozšíří nabídku našich výrobků tak, aby poskytla rodičům další spolehlivou možnost pro jejich děti."

Plenky Pampers Pure Protection a ubrousky Aqua Pure jsou:

• Dermatologicky testovány

• Hypoalergenní

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás se budou moct těšit na produkty Pampers Pure.

Správnou odpověď naleznete zde: https://www.pampers.cz/plenky-pampers-historie

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Bystřická Eliška - Veselí nad Moravou, Jana Tuzarová - Dobrovice, Markéta Novakova - Volenice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Dadinkamaminka
9.4.2019 07:08

Zajimave. Rada bych vyzkousela

snegurka1
9.4.2019 13:23

Naše miminko je vyzkouší.

Ferdicek
9.4.2019 14:42

Chtěla bych je pro vnučku Elišku.

JANYS
9.4.2019 17:46

Krásny pozdrav zo Slovenska, za 2 týždne by som sa mala stať babičkou, moja vnučka podporí náš babinec a toto by jej prišlo vhod. Máte pekné ceny. Želám Vám dobré nápady a krásne Veľkonočné sviatky! Janys

santana18
10.4.2019 09:52

naše miminko je chce :)

ozon
21.4.2019 23:06

Všechna miminka by si je přála .

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip