Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Zapomeňte na nudu, jarní trendy ve spodním prádle vás nadchnou

Zapomeňte na nudu, jarní trendy ve spodním prádle vás nadchnou

3.4.2019 - redakce Babinet.cz

První sluneční paprsky probouzí přírodu a vy byste měla provětrat svůj šatník. Jaro je rozverné a svádí k experimentům. Dejte tedy sbohem nudným a okoukaným kouskům a nechte se inspirovat aktuálními trendy. Začněte hned u spodního prádla, které nemusí být jen hladké a v klasických barvách. Nebojte se veselých květinových motivů, krajky či neotřelých kombinací.

Právě jarní kolekce jsou u výrobců svěží a hravé. „Je zde patrná inspirace probouzející se přírodou,“ říká k aktuálním trendům Markéta Jiráčková, obchodní ředitelka společnosti TIMO, a doplňuje: „Nechybí tak květinové motivy, zajímavé krajkové vzory či netradiční kombinace zdánlivě nesourodých prvků.“

Ač mnohé ženy stále upřednostňují prádlo v klasických barvách, postupně se zvyšuje počet těch, které jsou odvážnější a rády svůj prádelník obohatí i o zajímavější kousky. A právě na ně je letošní jaro opravdu bohaté.

Květinová záplava

Jestli něco nesmí na jaře v prodejnách s prádlem chybět, pak to jsou kolekce s květinovým motivem. Vždyť většina lidí se těší, až po dlouhé zimě vyraší ze země první kvítky. Tak proč by nemohly vykouknout také zpod oblečení? Třeba v kombinaci s průsvitným materiálem, který zvýrazní kůži, působí velmi efektně. Navíc barvy dokážou zvednout náladu a rozzářit den. (Foto: TIMO, kolekce Jungle Flower – podprsenka 1069 Kč, kalhotky 509 Kč)

Krajkové mámení

Klasikou, která nikdy nevyjde z módy, je krajka. Chcete-li působit étericky, zvolte jemný a zajímavý motiv. Ke krajkou potažené podprsence můžete obléct i celokrajkové kalhotky. V takové soupravě budete nejen romanticky něžná, ale i zatraceně sexy. Jestli sáhnete po smetanové či černé barvě, je jedno. Výsledek bude vždy úchvatný a budete se cítit smyslně. (Foto: TIMO, kolekce Dream Catcher – podprsenka 1119 Kč, kalhotky 469 Kč)

Protiklady se přitahují

Tím však přehled žhavých novinek ani zdaleka nekončí. Byla by totiž škoda vynechat poslední zajímavou skupinu mezi nejnovějšími kolekcemi. Sem patří prádlo s neokoukanými motivy a neotřelými kombinacemi. Třeba drobné proužky sladěné s jemnou krajkou rozhodně stojí za vyzkoušení. Zcela jistě nadchnou ženy milující ruch města. Souprava je sofistikovaná a má mnoho hravých propracovaných detailů. A k jaru přece trocha dovádivosti a rozpustilosti patří. (Foto: TIMO, kolekce Poetry of Geometry – podprsenka 1019 Kč, kalhotky 559 Kč)

Je tedy na čase udělat jarní průvan v šatníku a probrat nejen svršky, ale také „spodky“. Udělat dostatek místa na nové sexy kousky, z nichž budete mít radost nejen na jaře. Budete se v nich cítit skvěle a zvednou vám sebevědomí. To totiž začíná u pocitu, že si připadáte krásná, což bez dobře padnoucího spodního prádla nejde.

Zdroj: www.timo.cz

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
12.4.2019 13:27

Na hezkém prádle celkem ujíždí. Dříve jsem tomu nevěnovala takovou pozornost, ale nosit hezké a kvalitní prádlo si teď užívám. Pořídila jsem si od každého něco, mám hladké a jednobarevné, ale krajkované i vzorované. Mám už vyzkoušených pár osvědčených značek, ale ráda občas zkusím i něco nového. Objevila jsem zn. Cellbes, mají velmi vkusné prádlo z příjemného materiálu, tak se těším na nějaké novinky.

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip