Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  TIP: Připravte se na maturitu a státnice s novým Pilot FriXion Fineliner

TIP: Připravte se na maturitu a státnice s novým Pilot FriXion Fineliner

12.3.2019 - redakce Babinet.cz

Blíží se středoškolské maturity a vysokoškolské státnice. Během domácí přípravy se studentům skvěle hodí novinka Pilot FriXion Fineliner. Gumovací liner z dílny japonského výrobce Pilot je ideální na barevné poznámky nebo přehlednou myšlenkovou mapu. Kuličkové pero Pilot Acroball, které hladce klouže po papíru, zase ocení studenti při psaní maturitní slohové práce. Japonský Acroball totiž skvěle stíhá rychlé tempo psaní.

Maturitou nebo státními závěrečnými zkouškami končí studia každého žáka a studenta. Jak se ale připravit co nejlépe a efektivně? Japonský výrobce per Pilot přichází s novým linerem FriXion Fineliner (39 Kč), který usnadní domácí přípravu. S novým linerem si hravě podtrháte barevné poznámky nebo si jednoduše nakreslíte myšlenkovou mapu. S pomocí papíru a barevných per si tak vytvoříte přehled probírané látky ve spojitostech.

Nový FriXion Fineliner je lehký a pohodlný liner, který je navíc gumovatelný. Pokud při psaní uděláte chybu, stačí ji vygumovat a snadno přepsat. Poznámky se tak stanou mnohem přehlednější. S 12 nabízenými barvami si uděláte barevný přehled, díky kterému maturitu nebo státnice s přehledem zvládnete.

Po domácí přípravě přichází na řadu samotná zkouška. Čas je neúprosný. Je potřeba jen stisknout a začít psát! Kuličkové pero Acroball (51 Kč) je skvělým pomocníkem jak na rychlé poznámky na potítku, tak i na dlouhé psaní maturitního slohu. Více než kdy jindy oceníte lehkost, s jakou klouže po papíru. A díky neklouzavé a příjemné úchopové zóně s ním vydržíte psát velmi rychle a dlouho. Acroball obsahuje dokumentní inkoust s extrémní trvanlivostí a stálostí, díky kterému bude vaše práce čitelná i za mnoho let. Inkoust navíc okamžitě zasychá, což potěší leváky, kteří si jej už nikdy nerozmažou.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip