Babinet.cz  /  Tajemno  /  Co o vás prozradí tvar chodidla

Co o vás prozradí tvar chodidla

23.2.2019 - redakce Babinet.cz

Od starověku je známo umění čtení z ruky. Vaše ruka prozradí mnoho o vašich vlastnostech, o povaze i charakterových rysech. To už však dávno víte. Podrobněji jsme toto téma rozebírali v článku o chiromantii. Čili čtení z ruky. Avšak něco o osobnosti můžete zjistit také z tvaru vaší nohy.  A to uděláme právě teď. Poodkryjeme, co o vás říká vaše nožka.

  • Římská noha

Jedná se o jednu z nejběžnějších forem. Prsty takové nohy jsou obvykle proporcionální a rovnoměrné. Palec převažuje ve velikosti. Lidé s takovou nohou jsou velmi společenští a přátelští. Jsou to osoby charismatické, takže je můžeme považovat za vynikajícího řečníka a většinou brilantního obchodníka.

  • Čtvereční stopa

U tohoto tvaru nohy mají všechny prsty skoro stejnou délku, takže vzhledově to vypadá trochu jako čtverec. Lidé s takovými nohama jsou při rozhodování klidní a obezřetní. Jsou spolehlivé a praktické povahy.

  • Řecká noha

Nejpozoruhodnějším znakem takové nohy je vyčnívající druhý prst. Tito lidé jsou nadšeni, kreativní, schopní motivovat ostatní a jsou zaměřeni na výsledek. Podobný tvar nohou lze často vidět u umělců a sportovců, ale také od pokrokových lidí a inovátorů, myslitelů a vizionářů. Většinou jsou velmi bohémsky zaměření.

  • Úzká noha

Tato noha vypadá velmi úzká vzhledem k tomu, že prsty tvoří sestupnou linku, což vytváří dojem dlouhé nohy. Palec je nejdelší a velikost ostatních klesá úměrně k malíčku. Lidé, kteří mají tuto formu nohy, tíhnou k tajemnu a ocení soukromí. Mohou však být i velmi impulzivní a náchylní k častým změnám nálady.

  • Neschopnost oddělit malíček

Lidé, kteří nemohou pohnout malíčkem do strany směrem od ostatních prstů, mají tendenci ocenit organizovaný život podle rutiny, která dává pocit bezpečí. Jsou velmi spolehliví a pravdiví, což z nich činí vynikající partnery v každém podnikání, i v životě.

  • Malíček je oddělen

Pokud můžete oddělit malíček, pak jste s největší pravděpodobností náchylní k nalézání dobrodružství. Standardní rutina vás činí nešťastnými, takže je často nutné opět hledat v životě něco nového. Můžete se rychle začít nudit, takže máte tendenci dělat nečekané věci, které vás rozptýlí.

  • Miniaturní malíček

U takové nohy je malíček mnohem menší než ostatní prsty, takže je až jakoby ze strany. Lidé s takovýma nohama mají povstaleckou povahu a víru, že nakonec všechno vyjde tak, jak chtějí. Jsou také náchylní k nestandardnímu chování.

  • Prostor mezi druhým a třetím prstem

Tito lidé jasně rozlišují mezi emocemi a každodenním životem, takže snadno řeší jakoukoli práci a záležitost, kde je třeba zachovat pohodu a chladnou hlavu.

  • Mírný odklon od třetího prstu

Lidé s takovýma nohama radši předem vše naplánují precizně a opatrně. Jsou velmi organizovaní a vždy udržují vše pod kontrolou. A to v každé situaci.

  • Úzká základna druhého prstu

Pokud druhý prst má užší základnu než část s nehtem, pak je majitel takové nohy náchylný k expresivitě. Tito lidé často zveličují rozsah událostí a mají tendenci problémy nafukovat. Když je taková osoba v dobré náladě, je velmi oblíbenou, protože rozdává své pozitivní emoce. Nicméně pokud nemá náladu, je lepší se jí vyhnout.Napsala Bára Klímová

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další články tajemna

Náš tip