Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček produktů pro intimní hygienu Idelyn Beliema

Vyhrajte balíček produktů pro intimní hygienu Idelyn Beliema

21.2.2019 - redakce Babinet.cz

Existují témata a problémy, o kterých ženy hovoří úplně bez ostychu prakticky s každým. Problémy s aknózní pletí, lámající se vlasy a nehty dokonce i nehtová mykóza. Někdy se však vyskytnou i takové, o kterých se stydí říct i své nejlepší kamarádce. Řeč je v tomto případě o problémech a infekcích v intimních partiích, například o výtoku či pálení. Často je pro nás toto téma tabu a stydíme se o něm hovořit před i kamarádkami. Právě naše intimní zdraví je stejně důležité jako péče o pleť, a dokonce na ní má i přímý vliv. Pokud dokonce těmito infekcemi trpíte častěji, nepodceňujte ani péči o intimní partie.

Péče o intimní partie na prvním místě

Vznik vaginální infekce nesouvisí s nedostatečnou hygienou, jak si to mnohé ženy mohou mylně myslet. Naopak, jsou reakcí těla na stres, psychickou zátěž, náhle změny, těhotenství či menopauzu. Tuto nepříjemnost však může způsobit i koupání v termální vodě či nošení sexy kalhotek. Právě proto je třeba nepodceňovat dostatečnou hygienu a používat přípravky pro ni určené. Klasická parfemovaná mýdla totiž mohou spíše škodit.

Právě pro tyto případy jsou vyvinuty přípravky Beliema od společnosti Idelyn, které přináší podporu v případě vaginálních infekcí způsobených jak bakteriemi, tak kvasinkami. Například kosmetický přípravek Idelyn Beliema Expert Intim Krém, který byl vyvinut přímo gynekology, obsahuje vitamín E a B5, výtažek z měsíčku lékařského a další zklidňující účinné látky, které zmírňují nepříjemné a palčivé pocity. Přípravek se aplikuje pouze zevně a lze jej užít i při riziku nebo podezření na kvasinkovou či bakteriální infekci. Pro dosažení okamžité úlevy je vhodné kombinovat s Idelyn Beliema Effect vaginálními tabletami a Idelyn Beliema Expert Intim Gel. K dostání je v lékárnách po celé ČR A nově i ve vybraných drogeriích. #jsemZENA

Vyhrajte proto nyní tyto přípravky na naší soutěži.

O co soutěžíte?

3 výherci získají balíček obsahující přípravky Beliema Expert Intim Gel a Beliema Expert Intim Krém od společnosti Idelyn.

www.idelyn.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Ema Šprincová - Praha, Radka Oravcová - Bechyně, Gražyna Molinová - Smilovice u Třince

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

radka5
20.4.2019 21:51

dobrý den,balíček jsem sice vyhrála ,ale do dnes nedorazil

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip