Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Lesk a tvar bez poničení! Jak to udělat?

Lesk a tvar bez poničení! Jak to udělat?

Redakce Babinet

Úprava vlasů po umytí, či uhlazení neposlušných vlasů po probuzení....obojí je častý,pro někoho i denní rituál. Proto je potřeba používat kvalitní přístroje, aby nedocházelo ke zhoršení kvality vašich vlasů. Se dvěma novinkami pro letošní rok přichází společnost Braun.

Vysoušeč vlasů Braun Pro 2000 Ion DF5

FuturPro Ion-Care je futuristický, velmi výkonný, moderní a ochranný ionizující vysoušeč vlasů, emitující o 80% více iontů než jakýkoliv jiný vysoušeč na trhu. V přírodě volně vznikají kladné ionty, které způsobují elektrizování vlasů. Ionizér vytváří záporné ionty, takže při vysoušení zabraňuje tomu, aby nedocházelo k elektrizování vlasů a aby byly pěkně uhlazené. Navíc Pro 2000 Ionic má takové výkonnostní rysy, které zachovají vlasy hladké, zářivé a dobře vypadající. Pro 2000 Ionic se může chlubit výkonem 2000 wattů, díky kterému je možno docílit nejsilnějšího ultra rychlého vysoušení. Je vybaven systémem ochrany vlasů, což znamená, že má speciálně nastavené maximum teploty /max. 900C/ a tím vlasy chrání během vysoušení proti přesušení. Má také silnou síťku filtru, takže se do něj nedostanou žádné nečistoty jako např. prach. Pro dlouhodobé zafixování hotového účesu je možné využít profesionálního ochlazovacího stupně. Velkou výhodou je také možnost využití optimálního stylingu, tedy 3 teplotních stupňů a 2 nastavení rychlosti, dle individuálních potřeb. Má profesionální směrovou trysku, která je perfektní pro přesné tvarování. Mezi další jeho přednosti patří ultra tiché komfortní sušení díky technologii Braun Silencio, filtr s dlouhou životností, který se velice snadno čistí a přídavný difuzér. Pro 2000 Ionic má měkké bezpečné uchopení a očko na zavěšení. Vyrábí se v levandulové barvě. Doporučená maloobchodní cena je 1690,- Kč.

Profesionální keramická elektrická žehlička na vlasy Braun

Díky kombinaci vysoce výkonných keramických klouzavých inovativních desek, snadnému ovládání a manipulaci a stylovému designu můžete dosáhnout tímto modelovacím nástrojem profesionálního vzhledu vašeho účesu bez námahy a během pár minut. Elektrická keramická žehlička na vlasy Braun nabízí třináct možností nastavení teploty od 130 – 185°C, díky tomu si můžete nastavit takový stupeň teploty, který vyhovuje přímo vašemu typu vlasů. Nižší teplota je vhodná pro řídké vlasy a vyšší teplota pro husté silné vlasy. Díky precizní funkci volby teploty, která se přizpůsobí individuálně každé struktuře vlasů uživatelky, narovná a vyhladí keramická elektrická žehlička Braun všechny typy vlasů, jako v profesionálním kadeřnickém salonu. Hřeje neuvěřitelně rychle díky vestavěnému „express heat-up time“ systému. S elektrickou keramickou žehličkou dosáhnete perfektního výsledku v krátkém čase, elektrické topné těleso zajistí rychlé ohřátí do šedesáti sekund, je vždy po ruce a díky chladné špičce se s ní pohodlně manipuluje. Vyrábí se v černé barvě. Doporučená maloobchodní cena je 1290,- Kč.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip