Babinet.cz  /  Magazín  /  Čtenářské příběhy  /  Diana: Manžel má milenku! Mně to zvráceně vyhovuje

Diana: Manžel má milenku! Mně to zvráceně vyhovuje

26.1.2019 - redakce Babinet.cz

Ano, vyhovuje. A dokonce se za to ani nestydím.

Je pravda, že jsme měli v manželství vždycky nějaké problémy, ale vždycky jsme byli schopní je řešit a vyřešit. Nikdy to dokonce ani nebyla láska jako trám. Brali jsme se velmi mladí a oba jsme si byli prvními partnery. Máme tři děti a nikdy jsem si nedokázala představit, že bych s nimi zůstala sama. Jsou celkem blízko od sebe a tak by to byl neskutečný zápřah, kdyby na ně byl člověk sám. Nejmladšímu synovi je teprve pět let a vím jistě, že potřebuje oba rodiče. Stejně jako další dvě děti.

Když jsem se o manželově milence náhodou dozvěděla, samozřejmě se to ve mně všechno postavilo na zadní. Několik nocí jsem znechuceně prozvracela a probrečela. Nejsem ten typ člověka, který by dokázal o všem otevřeně hodiny a hodiny mluvit. Oklikou jsem se ho tedy začala vyptávat, jaký vlastně má na nevěru názor. Vždycky se proti ní striktně ohradil a do očí mi tvrdil, že by nic takového nemohl udělat. Bylo mi z něj špatně. Ale pak, a vůbec nevím jak a proč, jsem začala vidět a cítit, jak si mě manžel vlastně z pocitu viny víc váží a vydržuje. Byl pozornější než kdykoliv předtím. O děti se stará mnohem intenzivněji, než tomu bylo dřív. Už dokonce poznám, kdy se od milenky vrací.

Sama jsem už mockrát uvažovala nad tím, jestli ve mně není něco zvráceného, ale mně to prostě vyhovuje. Nikdy se nechoval víc vřele, než teď, když se sám v sobě musí dennodenně vypořádávat s vinou. Někdy je mi ho dokonce až líto. Pro mě z jeho nevěry totiž plynou jen samé benefity. Mám na sebe podstatně mnohem víc času, v manželské posteli je manžel pozornější a ohleduplnější, zahrnuje mě dárky i penězi na mé nemalé potřeby. Vím sama dobře, jak hnusně a divně tohle všechno vlastně zní, ale z nějakého mně neznámého důvodu jsem se s tím, že má jinou ženu, ke které ale nikdy neodejde, srovnala. Samozřejmě jsem nepřestala žárlit. Ale i ta žárlivost se nakonec vždycky přetaví v touhu a momentální chtíč. Netuším, co se ve mně zlomilo a proč to všechno takhle je, ale funguje to. Možná, že jednou tento zvláštní pohár přeteče, ale zatím tomu nic nenasvědčuje. Jsem proto zvrácená, když nemám potřebu člověka vlastnit? Možná, že se věrnosti opravdu přikládá až přehnaný význam. Kdyby mi to někdo vyprávěl, asi bych nevěřícně kroutila hlavou, ale protože sama dobře vím své …

Diana, 40 let

 

Pokud se chcete i Vy podělit se svým příběhem, napište nám do redakce na bara.klimova@babinet.cz.

Redakčně zpracovala Bára Klímová

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Radunka 94
27.1.2019 08:55

Dobrý den, vůbec mi zvrácená nepříjdete. Jste naopak realistka, nevěříte naivně, že vám bude partner celý život věrný. A pokud je takto pozorný, tak si to užívejte. Je naopak fajn, že jste si srovnala priority a že například děti mají tím pádem oba rodiče. Přeji vám hodně štěstí a mnoho sil.

pepa99
27.1.2019 18:41

Zaujímavé něco na tom bude.

Honza Prosecký
27.1.2019 21:17

Myslím, že nejste sama...

roman72
28.1.2019 15:29

Zdravím,vůbec mi nepřijdete zvrácená,naopak,vzala jste to tak jak to je.Fandím Vám,než se trápit(stejně to k ničemu neprospěje a nic se nezmění,spíše naopak) ,tak raději profitovat.Držím palce.

Gagos
29.1.2019 17:47

No vědět, že se vrací od milenky a pak to strká do mě.... no fuj... jo, zvrácené to je...

jana4503
29.1.2019 18:58

Jediný rozdíl je, že ona ví, na rozdíl od žen, které na nevěru ještě nepřišly. Jsem na světě dost dlouho a neznám chlapa co by, byť jednou, nezahnul.

Gagos
29.1.2019 22:48

jana4503, ví to, ale stejně neřeší... chlap, který by ojížděl jinou a pak přišel domů, jako by se nechumelilo a chtěl sex se mnou, by se mi hodně hnusil... bez ohledu na peníze, dárečky a podobné věci, kterými se "snaží"... paní je dost vych... čůraná... a očividně s ním je jen pro ty prachy...

alez
6.2.2019 13:53

Neodsuzuji-spousta žen přivírá oči nad nedostatky svých mužů.Obdivuji,že dokáže vědět a nic neříct.Možná v tom je její síla.Jaká vyčuranost??Má děti přeci.Pokud není doma hnusná atmosféra,tak to má smysl.Až jim bude 60 tak si může manžela dobírat.

Šlojmo
11.2.2019 09:49

Docela chápu, že si z manželovy nevěry udělala slušný "byznys" pro sebe a své nemalé potřeby Její jistotu........ke které ale nikdy neodejde......bych úplně nesdílela, aby se za čas nedivila. Ale co by mi vadilo a hodně........že přeskakuje z jedné na druhou. Ale asi jí to stojí za to uspokojování jejích nemalých potřeb. Její žaludek, její věc.

Kája7512
14.2.2019 00:35

Dřív platilo, že muž si kupuje manželstvím sex a žena sexem manželství. To v dnešní moderní době už neplatí a jak vidno, někteří jsou spolu jen z vypočítavosti. Blbý pro dámu bude, pokud si muž spočívá, že pro něj bude výhodnější platit alimenty ...

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip