Babinet.cz  /  Magazín  /  Volný čas  /  Nebojte se vlastní váhy a zhubněte s KetoMixem

Nebojte se vlastní váhy a zhubněte s KetoMixem

22.1.2019 - redakce Babinet.cz

Před koncem loňského roku jsme vám na našich stránkách podrobně představili proteinovou dietu KetoMix. V loňském roce s pomocí této ryze české ketonové diety získalo svou vysněnou váhu více než třicet tisíc lidí. A to je již pořádný zástup. Dieta je úspěšná nejen proto, že hubnutí s ní je jednoduché a rychlé, nemusíte při ní cvičit ani počítat kalorie, ale její produkty jsou opravdu chutné a variabilní. Pokud budete jen trochu chtít a najdete si čas, z proteinových směsí KetoMix lze plnohodnotně vařit a péct.  Pokud jste ale v poklusu a vařit se vám nechce, jídla připravíte podle návodu na obalu a žádné z nich vám nezabere více než tři minuty. KetoMix dieta se stala populární i mezi slavnými osobnostmi. Mahulena Bočanová při ní shodila deset kilo a moderátorka Andrea Vránová s ketonovou dietou zhubla tak, až si toho začali všímat i bulvární novináři. Ono 16 kilogramů už je na člověku pořádně znát.

Dala jste si letos novoroční předsevzetí, že konečně také zhubnete? Tak to zkuste s námi a s KetoMixem. Připravili jsme pro vás hubnoucí výzvu. Chceme pomoci třem z vás, které už neví, kudy kam. Pro vás, věčné dietářky, které vyzkoušely snad vše a nechtěná kila se jich stále drží.

Napište svůj příběh na eva@ketomix.cz a prozraďte nám, proč byste zrovna vy měla být tou, která od KetoMix obdrží měsíční redukční balíček. Přidejte informace o vašem věku, váze, výšce a obvodech - prso, břicho, boky (rozsah textu by neměl překročit stranu A4). A samozřejmě fotku vaší postavy zepředu a z boku. My vybereme tři z vás, které se hubnoucí výzvy zúčastní.

Hledáme tři silně motivované ženy, které mají pevnou vůli a chtějí letos začít jinak. Podmínkou účasti je váš souhlas se zveřejněním vašeho příběhu na našich stránkách a stránkách společnosti KetoMix a to včetně fotografie před dietou a po ní. Těšíme se na vaše příběhy!

3 výherkyně obdrží balíček KetoMix na 4 týdny, který obsahuje:

-        2 velká balení koktejlu (80 porcí)

-        6 balíčků příchutí (výběr ze 7 příchutí)

-        2 balení polévky (20 porcí) – zeleninová a sýrová

-        2 balení kaše (20 porcí) – čokoládová a banánovo-jablečná

-        2 balení omelety (20 porcí) – zeleninová a sýrová

-        1 balení palačinek (10 porcí)

-        praktický šejkr (500 ml) a plastová odměrku

-        brožuru, která vás provede celou dietou a kde naleznete také recepty

-        přístup do facebookové poradny, kde tisíce lidí sdílejí svoje rady, úspěchy a chutné KetoMix recepty

-        po celou dobu vám budou k dispozici výživové poradkyně

 

Výzva bude ukončena 28.2.2019

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip