Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Ušetřete na nákupech online díky slevovým kupónům

Ušetřete na nákupech online díky slevovým kupónům

19.1.2019 - redakce Babinet.cz

Nakupujete rádi na internetu? Zajímají vás novinky v obchodech a chcete si pořídit téměř každou? Hledáte slevy a rádi byste ušetřili? V tom případě byste zajisté měli vědět o slevových kuponech. Jedná se světově o stále vyhledávanější a také v České republice stále populárnější způsob, jak na různých e-shopech získat maximálně výhodnou cenu a to nejen v porovnání s kamennými obchody, ale i s konkurenčními firmami. Obchodů je totiž mnoho a každý chce, abyste si vybrali právě ten jeho. Rozhodujte se chytře a zvolte takový, který je pro vás nejvýhodnější.

Co jsou to slevové kupony?

Obvyklou podobou slevového kuponu je kód. Ten je složený z čísel nebo písmen, která při objednávce přes internetový obchod zadáte do požadovaného políčka v košíku při kompletaci objednávky a bude vám tak z celkové ceny odečtena určitá předem stanovaná částka. Velkou výhodou je, že kódové slevové kupony lze použít pro jakékoliv zboží z obchodu. Další universální a praktickou akcí je doprava zdarma. Neplacením poštovného a balného se můžete úsporami dostat až do výše sto korun, což je při pravidelném nakupování přes internet značná částka, za kterou si hladce pořídíte například hezké tričko nebo knížku. Nechybí nabídky 1+1 zdarma nebo akce na první nákup, která obvykle oprávněně přiláká mnoho nových zákazníků. Poslední formou slevových kuponů jsou pak slevy na předem stanovené zboží. Ty se nijak neliší od klasických akcí, na které jste zvyklí, jen díky nim můžete ušetřit daleko více než v běžném obchodě. Snížení ceny o padesát, šedesát nebo více procent není žádnou výjimkou.

Jaké obchody slevové kupony nabízejí?

Mezi nejznámějšími obchody v dané kategorii obvykle najdete i ty, které svými výraznými akcemi vynikají. Jedná se například o:

 • Zoot
 • Kasa
 • Adidas
 • Tchibo
 • Alza
 • Answear
 • Notino
 • eObuv
 • Urbanstore
 • Sephora
 • Bon prix

Jako zákazníci využijete většinou a pravidelně takové obchody, které nabízejí velké slevy na zboží, které si kupujete často. Ať už se jedná o módu například na Urbanstore a Astratex nebo o kosmetiku či věci do domácnosti, můžete díky plánovaným nákupům přizpůsobeným slevám získat mnoho výhod; a nezáleží, zda chcete ušetřit peníze nebo získat možnost pořídit si více oblečení nebo nepřeberného množství kosmetiky, oceníte jak cenu, tak velkou přehlednost nabídek.

Porovnávejte ceny nebo se slevami kalkulujte

Pokud jste aktuálně nenašli žádný slevový kupon, který u ověřených značek výhodnost zaručuje, nezoufejte ještě. Internet nabízí mnoho příležitostí, jak získat něco navíc i jiným způsobem. Důležité je se nenechat oklamat planými sliby. Ač se může zdát nápis „akce“ vždy výhodným, je dobré navštívit více obchodů, které zboží nabízí a podívat se, kde ho můžete také sehnat a za jakou cenu. Nechcete-li ztrácet čas s hledáním a porovnáváním, nakupujte pomocí slevových kupónů pravidelně a využívejte jich u trvanlivého zboží při každé příležitosti. Získáte tak nejen výhodné ceny produktů, ale i možnost se z nich radovat namísto pátrání po internetu na vlastní pěst. Nakupujete-li pravidelně například kosmetiku, není nic snazšího, než hlídat Notino slevy a využívat jejich pravidelných nabídek.

Kupony jsou budoucnost

Zaujaly vás slevové kupony? Ještě aby ne. Jedná se o moderní způsob nakupování, který se velkou rychlostí rozšiřuje. Již dnes šetří za pomoci kupónů velké procento populace a dle obchodních analytiků společnosti Google Kierana Campbella a Andrewa Rickera se předpokládá, že již v roce 2021 bude tento způsob běžný u více jak poloviny populace v Americe. Vy ho však můžete využít už dnes a získat tak velké výhody a jedinečnou strategii, kterou vám bude každý závidět.

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
28.2.2019 16:11

Já myslím, že už se ani nevyplatí kupovat zboží za plnou cenu:) Rozhodně ne např. oblečení, je to zbytečné. Slev je už všude plno, jak na e-shopech, tak v kamenných obchodech. Já rozhodně nakupuji jen tam, kde slevy nabízejí a už mám pár oblíbených značek vychytaných. Mezi mé oblíbené patří např. cellbes.cz. Neustále tam přibývají jak novinky, tak velmi zajímavé slevy na různé nákupy, mojí pozornost si rozhodně získali:)

Vložit komentář

Další z magazínu