Babinet.cz  /  Tajemno  /  5 nejvíce matoucích znamení Zvěrokruhu

5 nejvíce matoucích znamení Zvěrokruhu

10.1.2019 - redakce Babinet.cz

Někdo je takový a někdo makový. Každý má své plusy, ale také mínusy.  Někdo je přístupný méně, jiný více. Každý jsme jednoduše nějaký a nikdo nejsme stejný. Což je v pořádku a vše má tak svou harmonii. Avšak o jakých znameních Zvěrokruh tvrdí, že jsou těmi nejvíc matoucími? Co se skrývá, skutečně skrývá, v jejich nitru a navenek přitom vypadá všechno jinak? Objevuje se v pětce i vaše znamení?

  • Ryby

Ryby se někdy chovají tak, jako by byly pro tento svět až příliš křehké. Ale ti, kteří je znají, si jsou dobře vědomi toho, že lidé v Rybách jsou spíš přespříliš laskaví a dobrotiví. Ryby jsou velmi soucitné, a pokud máte problémy, budou se snažit Vám pomoct. Srdce Ryb je milé a vřelé. To však Ryby nijak neoslabuje.

  • Rak

Mají tendenci přikládat příliš velkou váhu tomu, co si ostatní myslí. Proto se snaží zůstat stranou od určitých lidí a bojí se bolesti. Přitom jsou ale emocionální Raci empatickými pečovateli. Rak si nemůže užít den, aniž by někomu neudělal laskavost, nebo učinil dobrý skutek. Raci se ale často příliš brání, když někdo chce pomoci naopak jim.

  • Beran

Možná si myslíte, že Beran je příliš zaneprázdněn sám sebou, než aby se postaral i o jiné lidi, ale ve skutečnosti je všechno naopak. Navzdory své tvrdohlavé povaze a zvyku dosahovat cílů všemožnými prostředky, se hluboce a upřímně obává o osud svých přátel a příbuzných. Je to tak, že Beran se může pochlubit kariérním i osobním životním vítězstvím a zároveň pracovat jako dobrovolník v útulku pro bezdomovce.

  • Panna

Kritická osobnost náchylná k nadměrnému analyzování všeho. To ale neznamená, že zdánlivě chladný a vypočítavý člověk, pod maskou ​​neskrývá ty nejlepší úmysly. Panna si zpravidla schovává své pocity jen pro sebe. Jejich emoce se opravdu objevují jen za určitých podmínek. Panna má ale velice dobré srdce. Jen pracuje příliš mnoho, a tak nestíhá registrovat ostatní a dát jim to najevo.

  • Kozoroh

Kozoroh je velmi láskyplný a něžný člověk. Jen to neukazuje, protože se bojí vypadat slabě. Kozorozi jsou opatrní, protože ví, co se může stát, když ukazují světu svou citlivost. Nechce trpět lidmi, kteří se rozhodnou využít jeho slabosti, a udělají vše pro to, aby ho nějak zlomili. Kozoroh se domnívá, že kolem sebe není možné mít velké množství opravdových přátel a proto své emoce drží raději v sobě.

 

Napsala Bára Klímová

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další články tajemna

Náš tip