Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Svěží po celý den! Jak to provést?

Svěží po celý den! Jak to provést?

Redakce Babinet

Krásně vytvořený make-up, upravené vlasy , perfektně padnoucí oblečení a svůdná vůně parfému – tak se každá z nás snaží každý den vypadat, než vyrazí do práce, či za zábavou. Přejeme si, abychom po celý den vydržely v takové formě. Ovšem některé z nás trápí problem, a to je pocení. S jakým přípravkem tedy docílit pocitu suchého a správně ošetřeného podpaží?

Vaše očekávání by měly na 100% splnit nové výrobky od Nivei, která přichází s novou řadou NIVEA DEO.

Sprej antiperspirant Pearl&Beauty

Kuličkový antiperspirant Pearl&Beauty

Tuhý antiperspirant Pearl&Beauty

Všechny tyto přípravky kombinují spolehlivou ochranu po celých 24 hodin s pěstícím účinkem. Unikátní složení s cennými perlovými extrakty zajistí, že Vaše pokožka podpaží bude jemná, krásná a svůdná. Na svou přitažlivost se zkrátka můžeme spolehnout a jejich delikátní a jemná vůně Vaší ženskost a krásu ještě umocní.

Jak dokládají psychologické studie, krásné a pěstěné podpaží je považováno za daleko svůdnější, než třeba dlouhé nohy či atraktivní dekolt!

Zápasíte s nedostatkem místa ve Vašich zavazadlech, když se vydáváte na cesty?

Nivea Vám nabízí mezi svými novinkami také Cestovní balení NIVEA, která obsahují základní řadu nezbytných kosmetických výrobků,které bychom měli mít vždy po ruce. Balení jsou jak pro ženy, tak pro muže.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip