Babinet.cz  /  Magazín  /  Čtenářské příběhy  /  Manželka na sebe kašle! Mám chuť si pořídit milenku

Manželka na sebe kašle! Mám chuť si pořídit milenku

12.12.2018 - redakce Babinet.cz

Celkem chápu, že žena po 35 věku života se začíná měnit. Fyzicky měnit. Metabolismus se zpomaluje a forma se udržuje tak nějak obtížněji. Nicméně žena by měla zůstat ženou, děti ne děti, stres ne stres, okolnosti, ne okolnosti.  Výmluvu si člověk prostě vždycky najde, když chce zpohodlnět. A přesně takto má žena momentálně přistupuje ke svému životu.

Před narozením našich dětí byla manželka bohyní. Měla nádherné tělo, za kterým se všichni muži otáčeli. Rozumím tomu, že zůstávat s nimi už šestým rokem na mateřské je zásah do životního stylu, ale mění se mi před očima. Tloustne, nehýbe se, vždycky si najde výmluvu, proč nejít cvičit, nebo si zaběhat. Všemožně se jí snažím podporovat, aby měla čas a mohla se fyzicky srovnat trochu do latě. Ona je však vůči mým steskům a tužbám hluchá. Odbude mě tím, že po dětech se prostě postava mění a že jí už taky není dvacet, jako když jsme se poznali. Ale ona mě už absolutně nepřitahuje. Ušmudlané tepláky a skvrny od kečupu na tričku opravdu manželské souznění a erotično nijak neprohlubují.

V práci se mi již dlouho líbí jedna kolegyně. Dlouho jsem jí odolával. Už mockrát jsem si všiml toho jiskření, které mezi námi probíhá. Ale já jsem odpůrcem nevěry. Proto jsem nikdy nedovolil, aby to sklouzlo někam, kam nesmí. Ale momentální stav mojí ženy mě přímo žene do náruče této krásné dámy. Dámy, která o sebe všemožně pečuje, má ladný krok, jemná gesta, nádherně lesklé vlasy a elegantní vkus. Má v sobě prostě kouzlo, které na mě neskutečně působí.

Není to tak, že bych při pár kilech navíc hned běžel vyměnit svou ženu, kterou miluju, za mladší a hubenější model. Moje žena mě k tomu ale vytrvale pošťuchuje. Sama se necítí ve svém těle dobře, ale je líná se sebou cokoliv dělat. Dělá jen to, co musí a veškerý pohyb navíc je pro ni tragédie. Jenže to se odráží i na jejím chování. Je podrážděná, smutná, nenaplněná, necítí se zkrátka sama v sobě dobře. Ale dává to pocítit mně a tím mě vhání do mimomanželského vztahu. Dokud ale nebude spokojená sama se sebou a nepochopí, že si za svůj momentální vzhled může jedině sama a jedině sama to může změnit, pak nad námi i nadále poplují zlověstné mraky.

Rád bych proto ženám vzkázal, aby nepřestávaly s péčí, kterou si dopřávaly před dětmi. Nám mužům, vašim manželům, to opravdu vadí. I těm, kteří říkají, že ne. I těm, kteří tvrdí, že svou ženu milují, ať vypadá jakkoliv.

Marek, 44 let

 

Pokud se chcete i Vy podělit se svým příběhem, napište nám do redakce na info@babinet.cz.

Redakčně zpracovala Bára Klímová

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

veronika.v.122
12.12.2018 18:52

To je snad vtip ...

Damián
14.12.2018 10:48

Nikoho nehledejte, aspoň ne k vůli svým dětem.

elsicka
28.12.2018 06:55

Typický chlap!!! Zajímalo by mne, s čím své ženě doma pomáháte... Pokud to funguje jako u nás doma, že po příchodu z práce na mne čeká úplně všechno a manžel si hned po příchodu z práce lehne do postele, kouká na tablet nebo do mobilu a jediné, co ho zajímá je to, co bude k jídlu. Upřímně se pak nedivím, že žena na spoustu věcí rezignuje, neboť jí na ostatní věci bohužel chybějí síly - fyzické i psychické!!!

Sese
3.1.2019 14:35

Sobče.

missa
3.1.2019 22:38

Chápu, že je to pro vztah také důležitý o sebe pečovat a snažit se udržovat nějaké to "jiskření" ale myslím si, že spíš než hned přemýšlet nad jinou ženou by bylo lepší podpořit a pochopit tu svou ženu, kterou tak milujete. To je hrozně snadný od něčeho jen tak utéct. Jestli je z něčeho nešťastná nebo tak, když tam jsou děti, tak je to opravdu někdy těžké, nějaké maminky by mohly měsíc po porodu na molo a jiné prostě mají tu postavu uplně jinou a těžko se s tím vypořádávají.

starykocour
26.3.2019 09:14

Zdá se, že místní ženy vůbec nechápou psaný text. Autor kolegyni odolává, ale netěší jej, že místo hezké ženy má doma líného, ušmudlaného hrocha. Ať dělá co dělá, hroch se chce jen válet a žrát. Časem zd bude článek : "Já mu vařím, peru, uklízím a on si našel jinou. Bídák !" Za kým asi odejde ? Za jinou hrošicí, co líp vaří, líp pere a líp uklízí ? Holky zamyslete se ...

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip