Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte karton limitované edice Kofola Mandarinka!

Vyhrajte karton limitované edice Kofola Mandarinka!

12.12.2018 - redakce Babinet.cz

Dřív se na ni stály fronty… V období kolem Vánoc ji chtěl mít snad každý Čechoslovák! Řeč je o mandarince, která se stala symbolem adventního času a chvil, kdy ulicemi chodí Mikuláš. Letos však zazáří nejen v oranžových síťovkách, ale i v tradičním československém kolovém nápoji.

Vánoce 2018 osvěží nová limitovaná edice Kofola Mandarinka. Klasickou chuť mládí doplní sladkokyselá šťáva z oblíbených citrusů. A podmanivá Mandarinka se objeví po boku tradičních vánočních ozdob i ve spotu s prasátkem. Co myslíte, kdo se do Mandarinky zamiluje? Zvonek nebo Perníček? Zamilujte se taky!

Mnoho tváří mandarinky

Ozdobám ze sušených pomerančů odzvonilo. Tím pravým zpestřením vánoční atmosféry jsou plátky sušené mandarinky. Vneste svěží vítr do vánoční výzdoby i vy!

Velmi ostrým a velkým nožem nakrájejte mandarinku na tenké plátky. Nechte vysušit, ideálně v troubě zahřáté na 40-50 stupňů Celsia. Puntíčkáři mohou plátky v mezičase několikrát otočit.

Voňavé plátky pak můžete navléknout spolu s korálky jako ozdobný závěs nebo vyrovnat na špejli nebo větvičku. Aby vám plátky držely hezky v řadě, použijte tavnou pistoli. Špičku můžete ozdobit hvězdičkou badyánu nebo vykrojenou hvězdičkou z již oloupané mandarinky.

Mandarinky si nejlépe vychutnáte čerstvé, se zmrzlinou, jogurtem, ale rozumí si i s česnekovou pomazánkou, bůčkem nebo i pečeným kuřetem v kombinaci se zázvorem a badyánem. A každý takový chod vhodně doplní vánoční limitovaná edice mandarinkové Kofoly.

Hraje se o dva kartony 2l Kofol + prasátko

Správnou odpověď naleznete na kofola.cz

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Lolita4
12.12.2018 17:43

V roku 1960 len samé dobré veci :-)

heluna
30.5.2019 17:15

Proč ještě nejsou výherci?

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip