Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Proč jsou sušičky stále více populárnější?

Proč jsou sušičky stále více populárnější?

10.12.2018 - redakce Babinet.cz

V dnešní uspěchané době lidé pomalu, ale jistě začínají objevovat kouzlo sušiček. Dovedou ušetřit obrovské množství práce i času. Prádlo, které vytáhnete mokré z pračky, stačí jen navážit a přeskládat do sušičky. Proč je ale sušička lepší než kombinovaná pračka?

1. Nebudete mít problémy s nepořádkem

Obrovská kopa prádla, kterou ani nestíháte prát a hlavně sušit. Noční mora kterou pozná každý.  Věci z pračky jednoduše přesunete do sušičky, zapnete požadovaný program a po vytáhnutí můžete prádlo pohodlně poskládat a vložit do skříně.

2. Krásně příjemné hedvábné utěráky

Sušička vám zaručí, aby byl materiál krásně měkoučký a hedvábný. Vy si tak budete moci vychutnat na dotyk příjemné ručníky i oblečení, které nebude drsné a nebude škrábat.

3. Zdravější prostředí vašeho domova

Při sušení uvnitř dochází ke zvyšování vlhkosti, což má za následek zvýšené množství plísní a jiných bakterií.

4. Nemusíte kupovat aviváž

Když používáte sušičku, nemusíte do praní přidávat žádnou aviváž. Je to velmi pozitivní hlavně pro alergiky, nebo malé děti.

Při výběru sušičky musíte dávat pozor na základní parametry jako jsou: energetická třída, kapacita prádla, inteligentní funkce a v neposlední řadě i značka výrobce a jeho recenze.

Na výběr máte v podstatě dvě varianty. Kombinovaná pračka se sušičkou nebo zvlášť. Při malém množství prádla by to byla celkem dobrá volba. U větších rodin s dětmi je lepší volbou samostatná sušička, kvůli výhodám zmíněných výše. Kombinované spotřebiče mají dokonce i vyšší poruchovost než samostatné. Před samotnou koupí si pečlivě projděte recenze sušiček, recenze praček a testy jednotlivých modelů, které vám pomohou vybrat si správně.

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip