Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a vyhrajte ručně balený dárkový balíček Kitl

Soutěžte a vyhrajte ručně balený dárkový balíček Kitl

7.12.2018 - redakce Babinet.cz

Máte už všechny dárky? Pro tatínka, babičku, nejlepší kamarádku i učitelku ve školce? Pokud ještě tápete, koukněte na stránky Kitl. Na jedné stránce najdete hned několik super tipů na vánoční dárky. A během pár minut můžete mít Vánoce vyřešeny.

Originální dárky od jablonecké firmy Kitl přitom můžete vybírat obdarovaným opravdu na tělo. Milovníkům medoviny krásný Medový balíček. Rodinám s dětmi velké balení poctivých lahodných sirupů. Zastáncům zdravé stravy třeba Kitl Životabudič, silný a přitom přírodní energetický nápoj. Nebo Eligin, prémiové zázvorové kapsle na podporu imunity při náhlém útoku bacilů i při dlouhodobé vleklé nemoci.

Vše je v krásném balení, které upoutá na první pohled. Zároveň můžete vybírat ze široké škály dárkových balení. Kombinace různých sirupů, medicinálních vín nebo třeba balíčky se skleničkami. To vše ručně a s láskou balené.

Na stránkách s recepty pak najdete spoustu tipů, jak ze sirupů Kitl připravit zajímavé alkoholické i nealkoholické drinky, horké nápoje i osvěžující limonády. Vyberte si ty nejzajímavější a připojte je do přáníčka ke svému dárku. Můžete použít jeden recept a pověsit jej na hrdlo láhve. Nebo z receptů vytvořit „kuchařku“ na každý den. Zabere vám to pár minut. Vaši blízcí ocení, že jste dárek vybírali opravdu jim na míru.

Vyhrajte balíček od firmy Kitl

Soutěžíme o výrobky jablonecké firmy Kitl. Tři výherci obdrží dárkový balíček Kitl Medovina.

Stačí správně odpovědět na snadnou soutěžní otázku. Nápovědu najdete na www.kitl.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Kateřina Složilová - Nový Malín, Věra Nováková - Řevnice, Jakubcová Žaneta - Pardubice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

můra
8.12.2018 19:06

pěkná cena

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip