Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte SPOKOBOX – testovací krabičku pro chovatele psů!

Vyhrajte SPOKOBOX – testovací krabičku pro chovatele psů!

29.11.2018 - redakce Babinet.cz

Psí smečka z největšího českého eshopu s krmivy a chovatelskými potřebami přichází s novinkou na poli testovacích krabiček a opět zkouší doručovat štěstí namísto zboží.

„Je to krabice plná dobrot, radosti, hravosti, ale i péče a lásky. A to je přesně to, co chovatelé dávají svým čtyřnohým kamarádům. A je to zároveň také to, co se ze všech sil snažíme dávat našim zákazníkům,“ komentuje nový počin šéf marketingu Spokojeného psa Tomáš Haškovec.

Doručování musí být nový zážitek

SPOKOBOX je papírová krabice složená z produktů, které Spokojený Pes jednou měsíčně naplní prémiovými pamlsky, kvalitními hračkami či výcvikovými pomůckami. To vše navíc v balení, které znovu využívá svůj marketingový potenciál obalu v plné míře. Neslouží totiž pouze k jednomu účelu. Krabici, ve které jsou produkty zabalené, můžou zákazníci využít například jako skrýš na pamlsky anebo jako box pro vzpomínky na společně strávené chvilky se svým mazlíčkem.

Víc všeho pro všechny

První SPOKOBOX byl zákazníkům doručen již v říjnu. Nastavení jeho ceny je pro zákazníky možná překvapivé. Prodejní cena jednoho SPOKOBOXu je vždy nižší, než je reálná cena. "Nechtěli jsme do obyčejné krabice vložit pár vzorečků a pamlsků, které mají sotva poloviční cenu, než kterou za krabici zákazník zaplatí. Takhle se podle nás lovebrand nebuduje,“ dodává Tomáš Haškovec, marketingový ředitel Spokojeného psa.

Obaly a vlastní doprava jako podpora image značky

Spokojený pes se snaží být inovátorem na poli doručování zboží. Své objednávky balí do multifunkčních krabic, ze kterých mohou chovatelé následně sestavit mobilní boudičku pro svého mazlíčka. Obal zvítězil v soutěži WorldStar Packaging Awards mezi 291 projekty z 35 států. Úspěch slavil i na české soutěži Obal roku 2016. Jako jediný eshop s potřebami pro chovatele rozjel taky vlastní dopravu. Zboží skladem doručuje ještě tentýž den po Praze a okolí.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 2 z vás mohou vyhrát SPOKOBOX!

Správnou odpověď mohou soutěžící nalézt na webu

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Petr Jonáš - Litomyšl, Marie Škrabánková - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip