Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Recept na dárky: s láskou a bez shonu

Recept na dárky: s láskou a bez shonu

27.11.2018 - redakce Babinet.cz

Dárek pro babičku, tatínka, sousedku či kolegu v práci? Pořiďte letos všechny naráz a advent bude jen váš! Bez tlačenic v obchodech a front na poště. Inspirujte se našimi tipy na vánoční dárky.

Originální dárky prakticky pro každého jsme objevili na stránkách www.kitl.cz. Tato malá firma z Jablonce nad Nisou vyrábí poctivé husté sirupy, medicinální vína a medoviny. V nabídce jejich dárkových balíčků si určitě vyberete!

Oblíbeným dárkem, který ocení všichni milovníci medoviny, je Kitl Medový balíček. Nebo třeba Medovina v dárkovém balení. Lahodný nápoj té nejvyšší kvality je obohacený o 4 bylinky v BIO kvalitě. Kitl Medovina neobsahuje žádný řepný cukr a není dolihovaná. Během dlouhé zimy ji vaši blízcí určitě ocení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stejně jako medicinální vína na dobrou noc s přiléhavým názvem Šláftruňk. Jsou vyrobena z kvalitního révového vína a 7 léčivých bylin na uklidnění. Díky tomu pomáhají uklidnit a uvolnit od stresu -  a přiznejme si, kdo z nás se mu o Vánocích vyhne. Šláftruňk je součástí dárkového balíčku Kitl Apatyka.

Rodiny s dětmi a milovníky originálních míchaných nápojů můžete potěšit sirupy Kitl. Věnujte je jen tak, i samotná lahev je totiž zajímavě balená. Nebo v dárkovém balení, které obsahuje hned několik chutí podle vašeho výběru. Ovocná řada Syrobů Kitl zahrnuje černorybízový, malinový, grepový a višňový sirup. Všechny s jedinečnou a velmi intenzivní chutí. V bylinné řadě pak můžete vybírat mezi mátovým, bezovým a zázvorovým sirupem. Posledně jmenovaný, v zimě nejoblíbenější, se vyrábí z čerstvě vylisované šťávy z kořene zázvoru v BIO kvalitě. A díky šetrnému zpracování si zachovává maximum účinných látek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zbyde-li vám čas, pohrajte si se svými dárky! Na stránkách Kitl.cz najdete tipy na zajímavé recepty z jednotlivých sirupů. Vyberte si ty nejlepší a připojte je ve formě přáníčka ke svému dárku. Nezáleží, jestli použijete jeden, nebo z nich sestavíte celou „kuchařku“. Obdarovaný pozná, že jste o dárku přemýšleli a vybírali mu jej opravdu na míru.

Luxusním a přitom velice praktickým dárkem je letošní novinka Kitl Eligin Bio. Zázvorové kapsle na podporu imunity kupují všichni, kdo chtějí (nebo potřebují) v kondici přečkat všechna nadcházející období chřipek a nachlazení. Aktivní sportovci, vysoce postavení manažeři, lékaři, ale i mámy od rodin, v nichž si děti předávají jednu virózu za druhou. Nebo senioři, pro něž je boj s bacily obzvlášť náročný.

Inspirujte se při vánočních nákupech na www.kitl.cz a vybírejte dárky v klidu a bez zbytečného stresu.

Přejeme advent plný pohody!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip