Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte poukaz na nákup FAMILY 4 BOXU od Bageterie Boulevard!

Vyhrajte poukaz na nákup FAMILY 4 BOXU od Bageterie Boulevard!

18.11.2018 - redakce Babinet.cz

Bageterie Boulevard spustila novinku, kterou si budete moct objednat domů, na cesty či na malou párty, která se aktuálně před Vánoci hodí. Je jí rodinné balení baget BOX 4 FAMILY. Každá krabice obsahuje 8 kusů baget (4 druhy), dvě porce pečených brambor Patatas a dvě domácí tatarské omáčky. Nabízeny jsou hned tři varianty boxů dle složení baget -  FIT BOX, MEAT BOX nebo MIX BOX.

BOX 4 FAMILY navazují na úspěšné zavedenou službu nabídky BB Boxů, která však byla pro firemní zákazníky. Vzhledem k vysokému zájmu o tuto službu se však Bageterie Boulevard rozhodla přijít i s produktem přímo pro rodiny nebo skupinky lidí. BOX 4 FAMILY je díky praktickému balení vhodný jak na cesty, na piknik, tak i domů, když nestíháte připravit například večeři.

Složením jednotlivých boxů oslovuje Bageterie Boulevard co nejširší spektrum svých zákazníků. „Odlehčená“ varianta FIT BOX, nabízí 4 druhy studených baget - Caesar, Lososová, Tuňáková a Caprese bageta. Rodinné klany upřednostňující teplé maso v každé bagetě určitě osloví MEAT BOX, kde si pochutnají na zapečených variacích Sweet ribs, Pařížské, Bruselské a Grilled roastbeef bagetě. A pokud patříte do skupiny, která chce od každého něco, ideální bude volba MIX BOX, kde najdete kombinaci baget studených – Šunková a Tuňáková a teplých – Švýcarská a Bruselská. Všechny boxy jsou navíc doplněné nezbytnou dvojitou porcí Patatas a domácí tatarské omáčky.

Chcete si vyjet na výlet bez starosti nebo si jen v klidu doma sednout a nic nevařit? Tak správně odpovězte a vyhrajte jeden z pěti poukazů na nákup FAMILY 4 BOXU.

Nápovědu najdete na www.bb.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Milada Hovorková - Praha, Jana Strnadová - Brno, Jaroslava Tvrdá - Plzeň

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip