Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  OC Quadrio slaví se zákazníky! Během 32 šťastných hodinek nabídne slevy ve 44 obchodech

OC Quadrio slaví se zákazníky! Během 32 šťastných hodinek nabídne slevy ve 44 obchodech

1.11.2018 - redakce Babinet.cz

Quadrio Shopping Station ležící v samém srdci Prahy nabídne u příležitosti svých čtvrtých narozenin zákazníkům extra výhody, které tu ještě nebyly! V týdnu od 5. do 11. listopadu tak mají zákazníci, kteří shopping centrum navštíví skvělou šanci využít v rámci speciálních 32 šťastných hodin slevy připravené ve 44 obchodech a restauracích centra.

Druhý listopadový týden by tak rozhodně neměli lidé žijící nebo pracující v okolí Quadrio shopping station, stejně jako ti, kteří do centra Prahy míří například za zábavou, vynechat návštěvu shopping centra. Od pondělí 5. listopadu až do neděle 11. listopadu totiž Quadrio u příležitosti svých čtvrtých narozeniny připravilo na každý den čtyři šťastné hodinky. Ty budou v rámci speciální akce 4th Birthday 4 Happy hours probíhat každý den od 18 do 21 hodin, resp. 22 hodin a zákazníci mají téměř ve všech obchodech centra jedinečnou možnost získat zajímavé slevy a řadu dalších benefitů.

Do akce se celkem zapojilo na 44 provozoven, mezi nimiž nechybí například obchody jako Promod, Sephora, DM drogerie, Tescoma, PetCenter, Gabor či Kara nebo restaurace Vapiano, McDonald´s, Sushi Time i kavárna Creperie nebo bistro Delmart. Zákazníci během týdne získají zajímavé slevy, namátkou jmenujme například 20% slevu v bistru Delmart a restauraci Sushi Time nebo 25% slevu v Kavárně Creperie na veškerou konzumaci, dále 20% slevu v prodejně obuvi CCC na nezlevněný sortiment, 40% slevu na jeden kosmetický výrobek u Yves Rocher, či slevu až 70 % na dioptrické obruby v Eiffel Optic. A aby toho nebylo málo, oblíbená česká kosmetická značka Dermacol, jejíž obchod se rovněž v Quadrio nachází, připravila 20% slevu na jakýkoli nákup nad 299 Kč a rovněž i zajímavou facebookovou soutěž o 50 kosmetických balíčků.

Quadrio Shopping Station během svého narozeninového týdne připraví celkem 32 šťastných hodin, v každém dni čtyři, v celkem 44 provozovnách na stovky položek. Všechny slevy jsou uvedeny na www.quadrio.cz.

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip