Babinet.cz  /  Soutěže  /  Posilněte imunitu a vyhrajte supervitamin a probiotika

Posilněte imunitu a vyhrajte supervitamin a probiotika

19.10.2018 - redakce Babinet.cz

Sychravé počasí doprovázené podzimními plískanicemi s sebou přináší nachlazení a chřipky. Pokud jste k onemocnění náchylní, může za to oslabená imunita a nejspíše i nedostatek vitaminu D. Soutěžte tedy s námi a vyhrajte jeden z balíčků se supervitaminem a probiotiky.

Podle posledních studií chybí déčko v zimě více než 99 % dospělé populace v Česku a odborníci bijí na poplach. Déčko má komplexní vliv na lidský organizmus a je nepostradatelné, jak dokazují tisíce vědeckých studií. Pomáhá ke zdravému růstu a vývoji pevných kostí a zubů, kdy přispívá při vstřebávání vápníku. Při nedostatku déčka strádá také imunitní systém a hrozí zdravotní komplikace pro mozek, srdce i svaly. Tím to však ani zdaleka nekončí. Účinky vitaminu D jsou mnohem rozsáhlejší. Déčko ovlivňuje celou řadu procesů v našem těle a z tohoto důvodu bychom ho měli doplňovat bez ohledu na věk.

Kde supervitamin získáme

Ač jsou dnes mnohé potraviny obohacené o vitamin D, není jej možné získat ze stravy v potřebném množství. Nepomůže ani slunce. Intenzita svitu není během podzimu a zimy dostatečná, aby vitamin D v kůži vznikal. Na řadu tak musí přijít kvalitní doplňky stravy, které doporučují i lékaři. Zvolit můžete například novinku Naturevia Vitamin D3-Efekt 2000 IU, který obsahuje extra silnou dávku déčka a postačí vám jedna tableta denně.

Imunita vychází z našich střev

Dalším skvělým pomocníkem při udržení zdraví jsou probiotika. Ta pomohou i ve chvílích, kdy je nemoc vážnější a lékař vám předepíše antibiotika. Probiotika totiž přispívají k obnově antibiotiky narušené rovnováhy ve střevech. Vsadit můžete například na Naturevia Laktobacily 5, které obsahují v každé kapsli vysoké množství živých prospěšných mikroorganismů – laktobacilů a bifidobakterií. Takže myslete na své zdraví a podpořte imunitu v období, kdy je to potřeba.

Soutěžte s námi a pro tři z vás máme připraven balíček doplňků stravy značky Naturevia, ve kterém najdete Vitamin D3-Efekt 2000 IU a Naturevia Laktobacily 5. Tyto produkty nesou nově značku Naturevia, ale značka je to jediné, co se mění. Jinak jsou to stále ty kvalitní produkty z Kanady, jež původně nesly logo Swiss. Nápovědu na soutěžní otázku a více informací o přípravcích najdete zde.

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jaroslava Strnadová - Praha, Barbora Musilová - Kroměříž, Ilona Machoňová - Radnice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Lejla9
12.9.2019 10:20

u dospelěho jedince se doporučuje dávát probiotika pouze počas návštěvy exotické země, nebo v době užívání antibiotik

Mariola
5.11.2019 13:32

souhlasím. Pokud probiotika, tak současně s antibiotiky, nebo pokud se jedná o zahraniční dovolenou

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip