Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  AUDIO: Nový způsob, jak se starat o sebe a svůj domov

AUDIO: Nový způsob, jak se starat o sebe a svůj domov

8.10.2018 - redakce Babinet.cz

Pro dnešní uspěchanou dobu je příznačná nadměrná zátěž pracovních, společenských, ale i běžných domácích povinností. Důležité proto je, abychom měli v profesním i soukromém životě pořádek. Při řešení všech problémů tedy upřednostňujeme jednoduchost, rychlost, kvalitu a snažíme se dosáhnout perfektních výsledků bez kompromisů.

Revoluční způsob, jak snadno zvládat péči o oděv!

Novinka Tefal IXEO (QT1020E0) je mimořádné řešení s kombinací funkcí žehličky a napařovače oděvů, které ocení nejen ti, co žehlí zásadně těsně před odchodem.

Všestranný pomocník je složen z žehličky, napařovače a žehlicího prkna s názvem Smart Board, které umožňuje 3 pozice pro dokonalé výsledky podle vaší potřeby: horizontální pro efektivní žehlení, vertikální pro napařování a 30° pro odstranění drobných záhybů. S touto novinkou přicházejí zcela nové zážitky ze žehlení – Tefal IXEO je připraven k použití za pouhých 45 sekund, disponuje zásobníkem o objemu 1L a žehličkou, která je dvakrát lehčí oproti klasickému modelu a zaručuje žehlení bez námahy. Díky technologii Smart Protect může být jakákoli látka žehlena s důvěrou. Dokonce i ty nejjemnější tkaniny! Sofistikovaná špička pustí žehličku navíc do každého zákoutí a poradí si se všemi záhyby. Intenzivní výkon napařovače a žehličky eliminuje až 99,9 % bakterií, osvěží a odstraní zápach, vaše prádlo je hygienicky čisté. Doporučená cena je 7 299 korun.

Vracíte se domů po dlouhém upracovaném dni a bojíte se, že vás čeká další směna? Už ale nemusíte – značka Rowenta přišla s dokonalým pomocníkem pro každodenní úklid. Robotický vysavač Smart Force Cyclonic může být napojen na wi-fi a díky precizní technologii jednoduše zatočí s prachem ve vaší domácnosti!

Co mají společné domácnosti rodin s dětmi, alergiků či majitelů domácích zvířat?

V těchto domácnostech se uklízí, a tedy i vysává, každý den, nebo téměř každý den. Drobný prach, ale třeba i věčné drobečky ze snídaně nebo chlupy z kočky nám dávají opravdu zabrat. Ovšem s novým parťákem Smart Force Cyclonic Connect vše vyřešíte hravě, a hlavně bez investice vlastního vzácného času. Inovace robotického vysavače nové generace značky Rowenta trvala 5 let a opravdu se vyplatila – vysavač je špičkou ve své třídě, a to jak na tvrdých podlahách, tak i na kobercích. Umí se skvěle zorientovat v prostoru, lehce „překračuje“ prahy, dostane se pod postel, zkrátka neunikne mu jediný nedostupný kout. Pro jeho mimořádnou výkonnost Rowenta využila svou prověřenou technologii Cyclonic Technology ™. Robotický vysavač se dokáže dostat těsně podél zdí až do rohů místnosti. Navíc inteligentní stroj díky integrované kameře a laseru detekuje nábytek, lidi a další překážky. Je schopen vyčistit kompletně vaše obydlí tím nejefektivnějším způsobem. Dokonce je tak chytrý, že když se mu náhodou vybije baterie v půlce práce, po nabytí začne přesně tam, kde přestal. Citlivé sensory robotovi zabrání v pádu třeba ze schodů.

AUDIO rozhovor: Poslechněte si rozhovor se zástupci značky TEFAL a Rowenta, kteří vám produkty více představí.

Více na www.tefal.cz a www.rowenta.cz

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip