Babinet.cz  /  Magazín  /  Čtenářské příběhy  /  Chtěli jsme si okořenit vztah. Trojka nám rozbila manželství!

Chtěli jsme si okořenit vztah. Trojka nám rozbila manželství!

6.10.2018 - redakce Babinet.cz

S manželem spolu žijeme ve spokojeném manželství již dlouhá léta. V každém směru nám to bezvadně funguje. Máme dvě děti a žijeme spořádaný život. Na milostné vlně jsme také nikdy neměli větší problém.

O naší sexualitě jsme spolu s mužem vždy mluvili naprosto otevřeně. Svěřovali jsme si všechny touhy a každé přání. Ani jeden z nás není od přírody puritánská duše a tak jsme si vždy snažili vzájemně si vyhovět a vztah tak udržovat na vysoké úrovni, co se intimity týče.

Samozřejmě se tyto novinky a touhy začaly objevovat až postupem času. Dřív jsme si vždy vystačili s klasickým milováním. Jen sem tam jsme si milostný život zpestřovali nějakými novotami a třeba erotickými hračkami.

Až zhruba před rokem jsem měla obrovskou chuť se manželovi pochlubit s knížkou, kterou jsem právě dočetla. Byla jsem toho plná. Erotický román mi úplně pobláznil hlavu. Ano, samozřejmě vím, že život není erotická, ani jiná kniha, ale velmi mě inspirovala, co se milostného života týče.

Když jsem ji četla, objevila jsem v sobě skryté touhy. Samotnou mne překvapilo, že si chci vyzkoušet věci, o kterých jsem ještě do nedávna tvrdošíjně prohlašovala, že tohle a tamto je už za mou hranicí. Můj manžel měl už dřív jiný názor. Výměna partnerů, kterou často zmiňoval, mu přišla jako vzrušující představa. Mne však ne a bylo mi to nepříjemné. On mne samozřejmě do ničeho nenutil. Dával mi čas. A ten čas nadešel. Po dočtení knihy jsem s tím tedy za ním sama přišla.

Viděla jsem, jak mu zajiskřily oči, když jsme zmínila, že sexuální trojka mi už nepřijde jako tak špatný nápad. Nijak na mne ani dál však nespěchal. Dlouze jsme mluvili o tom, co od toho kdo očekává, proč bychom to chtěli udělat, co si od toho slibujeme a jestli si věříme natolik, aby nám to nenarušilo věrnost a vztah. Utvrdili jsme jeden druhého v tom, že naši věrnost to nemůže v žádném případě ohrozit. Byli jsme přesvědčení upřímně o tom, že máme jasno a jde opravdu jen o uspokojení specifických tužeb. Avšak člověk míní, život mění.

Shodli jsme se na tom, že ano. Že do toho oba chceme jít. Dál už to nebylo těžké. Na internetu jsme se seznámili s ženou, kterou lákal ten samý záměr. Nějaký čas jsme si společně dopisovali, a když jsme vybudovali jistou důvěru, přešli jsme k praxi. Vše jsme domluvili a nastala noc N. Děti byly u prarodičů a k nám dorazila po setmění žena, kterou jsme dychtivě očekávali. Přes první rozpaky ta noc byla opravdu zajímavá. Pocity, které ve mne vyvolával obraz mého muže, který intimně splývá s jinou ženou, byly rozporuplné. Chtěla jsem se však překonat, protože to koneckonců přece byl i můj nápad. K noci jako takové, není moc co říct. Kdo po tom nikdy nezatoužil, nepochopil by.

Když ta žena odešla, rozplakala jsem se. Můj muž mne konejšil s tím, že je to takhle poprvé určitě normální. Že jsem zatím rozcitlivělá a nevím, co s tím. Příště už to jistě bude snazší a uvolněnější. Já jsem však žádné PŘÍŠTĚ rozhodně nechtěla.

Nechali jsme to být a tohle téma u nás doma bylo na nějaký čas uloženo k ledu. Až můj muž přišel s tím, že by si to opět rád zopakoval. Striktně a ihned jsem odmítla. Nechápal proč a doléhal na mne s tím, že jemu se to líbilo. To mi nemusel říkat, to jsem viděla na vlastní oči už tehdy. Vysvětlovala jsem mu, že jsem svou neotřesitelnost přecenila. Tvářil se jako tolerantní manžel a měl jisté pochopení. Ale bylo znát, že je trochu zklamaný. Když jsem se ho párkrát zeptala, jestli snad nepomýšlí na nevěru, zapřísahal se, že rozhodně ne. Ale stejně si ještě občas posteskne nad tím, že když už to jednou zkusil, chce znovu.

Teď to nedokážeme vyřešit. Já nevěru nehodlám tolerovat, ale sexuální trojku už nechci nikdy podstoupit. Je to dost složitá situace a v posteli je znát, že to začalo být studené. Sice spolu spíme pravidelně, ale vše se změnilo. Je to vždy rychlé a neprocítěné odbytí manželské povinnosti. Ty krásné noci jsou ty tam a já všeho dost lituju.

Do vztahu nám to strašně zasáhlo. Dá se říct, že trojka nám nakonec opravdu rozbila manželství. Jsme si najednou tak vzdálení. Vůbec nevím, kdy se vše vrátí do starých kolejí, které jsem tolik milovala. Z mého příběhu zpětně vyplývá, že člověk by neměl experimentovat s něčím, co nakonec sám neustojí.

Jasmína, 40 let

Pokud se chcete i Vy podělit se svým příběhem, napište nám do redakce na info@babinet.cz.

Redakčně zpracovala Bára Klímová

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Old Joe
6.10.2018 22:10

Usuzuji, že autorka článku by měla naštívit psychiatra. A nejsem si jist, zda je zrovna etické články tohoto typu publikovat.

marcus
6.10.2018 23:29

tak kdyz jste zazili ruskou trojku, nabidny tu svedskou...

zouave
7.10.2018 07:25

Samosebou, že je etické publikovat takovéto články, neboť vypovídají o problémech, kterých ve společnosti není zrovna málo, tak proč strkat hlavu do písku. Určitě by bylo lepší si najít jiný pár a prohodit se. A nenechte si kazit náladu puritány, víc jak polovina populace je si navzájem nevěrná a pouze to tají. Vy jste se dokázali domluvit a určitě na to časem přijdete, že ve vašem případě se jedná pouze o fyziologické vybití a s láskou to nemá nic společného. Jednou se tomu dokonce i možná zasmějete.

Hruška
7.10.2018 09:19

Dobrý den,vůbec se nedivím,jak to Jasmína cítí,a proto bych manželovi navrhla,zkusit výše zmiňovanou variantu muž-žena-muž. Myslím,že budete mít o čem hovořit a z čeho vybírat.:-)

Renata47
8.10.2018 20:46

Mohu vam k tomu, mila Jasmino, povedet nazor z druhe strany. Letos jsem se stala soucasti trojky jako ta treti, ktera byla presne takovym parem, jako jste vy a vas muz, oslovena. A presne se stalo to, ze dama, ktera to vlastne cele vymyslela, to nakonec nezvladla. Jako ta treti vam muzu rict, ze me preruseni kontaktu mrzelo a mrzi a ze me to dokonce urazilo. Myslim, ze by stalo za to si to vysvetlit ve 3, ne to bojkotovat. A u vas je dulezite, co se ve vas deje. Vas muz pravdepodobne touzi jen po tom fascinujicim novem rozmeru vzruseni, nechce vas vymenit. Otazka je, co vas tak zklamalo, ze neco, po cem jste touzila, uz vas nelaka a spis desi. Pokud jen zarlite, zkuste si to presne vyjasnit s vasim muzem a urcite bych nezavrhovala rozhovor s vasi treti damou. Ja bych to treba uvitala. Jinak jste totiz krome toho, ze jste si narusili manzelstvi, tu treti malinko vyuzili a odkopli. Hodne stesti :)

starykocour
26.3.2019 09:48

Dobrý den Renato. Přiznám se že trojka mne taky velice láká. Nechcete mi naspat na starykocour zavináč post cz ? Třeba to vyjde ...

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip