Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte nový typ dudlíku NUK, který věrně napodobuje tvar ženského prsu!

Vyhrajte nový typ dudlíku NUK, který věrně napodobuje tvar ženského prsu!

23.9.2018 - redakce Babinet.cz

Narození miminka je považováno za jedno z nejkrásnějších období, ale také zároveň jedno z nejnáročnějších. Dítě potřebuje neustále pocit klidu a bezpečí, nejlépe mu je vždy v maminčině náručí a při samotném kojení. Avšak jakým jiným způsobem můžete dítě uklidnit, když už má bříško plné? Společnost NUK se toto dilema zaměřila a vyvinula unikátní dudlík, který věrně napodobuje tvar ženského prsu. Miminku se tak dá průchod jeho přirozené potřebě sát a bude se cítit příjemně, protože tvar savičky mu bude již dobře znám.

Spousta maminek se však bojí, že dudlík může způsobovat řadu ortodontických problémů. S novými dudlíky NUK se ale nemusíte bát ani o zdravý vývoj chrupu dítěte. Savička má tenčí a užší krček savičky, což zapříčiňuje menší tlak na čelisti a zoubky. Plošší a hladší spodní strana savičky zase dodá dostatečný prostor v ústech, díky čemuž má miminko přirozené sací pohyby a procvičuje svaly, které potřebuje ke žvýkání a správnému mluvení.

V současné jsou na trhu tři různé velikosti, nejmenší velikost můžete začít používat už od narození až do 6 měsíce věku. Další pak od o 6 do 18 měsíců a poslední největší od 18 do 36 měsíců věku. Vybrat si můžete ze dvou druhů, a to vysoce hygienického silikonového a přírodního latexového. Obě varianty vám však zaručují záruku kvality.

Chcete vyhrát vyzkoušet produkty NUK prověřené milióny rodiči po celém světe? Stačí odpovědět na otázku.

Odpověď naleznete zde: http://www.nuk.cz/cs_cz/dudliky.html

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Roman Marek, Gabriela Jurigová, J.Hroníková - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip