Babinet.cz  /  Magazín  /  Testujeme  /  Otestujte s Babinet.cz sérum na růst řas No1 Lash od Di Angelo Cosmetics

Otestujte s Babinet.cz sérum na růst řas No1 Lash od Di Angelo Cosmetics

19.9.2018 - redakce Babinet.cz

Toužíte po krásně dlouhých, hustých a tmavých rasách a už vás unavuje neustále líčení a na druhou stranu nejste ani příznivci lepení a doplňování umělých řas? Zapomeňte na všechny tyto proceduru a vsaďte na nejúčinnější sérum pro růst řas na našem trhu – No1 Lash od Di Angelo Cosmetics.

Díky unikátnímu složení séra vyrostou vaše řady o 4 až 7 mm, zesílí, získají objem i tmavší barvu, že téměř nebudete moci používat řasenku. Nárůst je patrný již po 1 měsíci užívání séra, optimální výsledek je nejzřetelnější zhruba po 4 měsících.

Sérům navíc neobsahuje žádné hormony, takže se nemusí bát nežádoucích účinků. Je založeno na směsi nano peptidů, které pronikají přímo do kořínků řas a vyživují je, zlepšují ale i mikrocirkulaci krve a doslova řasy nutí růst rychleji. Zároveň zpomalují i vypadávání řas.

Ideální aplikace je 2 denně nanesení malého množství séra na řasy a následně stačí počkat jen 2 minuty než se sérum vstřebá. No1 Lash je sérum české receptury podle níž je vyráběno v Itálii.

A nejlepší zpráva na závěr. Máme pro vás unikátní možnost sérum otestovat. V případě zájmu nám ve dnech 19.9.2018 až 21.9.2018 napište na mail a následně vybereme jednoho, kterému sérum zašleme a testu může začít. Stačí připravit text doplněný o fotky z průběhu testování a změny, které sérům přináší každý měsíc monitorovat a hodnotit.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip