Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte kloubní výživu Proenzi Intensive!

Vyhrajte kloubní výživu Proenzi Intensive!

13.9.2018 - redakce Babinet.cz

Nečekejte, až se vaše klouby ozvou, a věnujte jim potřebnou péči včas. Proenzi, odborník na kloubní péči, pomáhá komplexní kloubní výživou všem, kteří si chtějí užívat pohyb bez omezení co nejdéle. V momentě, kdy vás zastihne akutní bolest pohybového aparátu, jsou tu analgetika ve formě tablet nebo gelů vyvinutých pro zmírnění akutní bolesti. Faktem je, že analgetikum uleví pouze od bolesti, ale klouby potřebují kompletní péči. Ta by měla být všestranná a dlouhodobá, jedině tak je možné udržet na semaforu našeho pohybu bezproblémovou zelenou. Proenzi nabízí kompletní řadu podpory, v níž si každý může vybrat tu adekvátní právě pro sebe.

Pro ty, kteří si uvědomují význam včasné péče, je tu doplněk stravy Proenzi 3 plus. Ty, které už problémy čas od času navštíví, podpoří intenzivnější péče Proenzi Intensive. Pohybový aparát je tím nejkomplexnějším, dopřejte mu stejně kompletní péči – dlouhodobou a cílenou. Prodlužte si zelené okamžiky vašeho aktivního života a stopněte červené, které přináší bolest.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 výherci získají kloubní výživu Proenzi Intensive!

Intenzivní výživa pro bolavé klouby

Proenzi Intensive je určený pro každodenní péči o klouby pro každého, kdo si chce udržet maximální pružnost a vyhnout se obtížím s klouby v běžném životě. Přípravek představuje unikátní bohatou kombinaci 3 látek, které jsou stavebními kameny kloubní chrupavky, a 3 tradičně používaných bylinných výtažků pro podporu pohyblivosti vašich kloubů.

Více informací na www.proenzi.cz.

Doplněk stravy

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
J. Mašková - Praha, Ivana Plecitá - Brno, T.Mach - Plzeň

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip