Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte ústní sprchu Panasonic EW1211 a zažijte pocit skutečně čistých zubů

Vyhrajte ústní sprchu Panasonic EW1211 a zažijte pocit skutečně čistých zubů

11.8.2018 - redakce Babinet.cz

Ústní sprcha pracuje na principu působení cíleného proudu vody. Design připomíná elektrický zubní kartáček, disponuje však speciální hlavicí, z níž během čištění vychází vodní paprsek. Pod jeho tlakem lze odstranit až 99,9 % povlaku, který se během dne usazuje na zubní sklovině, v mezizubních prostorech, na odhalených krčcích zubů a dalších těžko dostupných místech. Ten totiž bývá často zdrojem bakterií způsobujících vznik zubního kazu zánětu dásní. Ústní sprcha dokáže účinně vyčistit prostor, do kterého se běžné zubní pomůcky nedostanou.

V některých případech doporučují stomatologové ústní sprchu jako nutnost. „Ústní sprcha je nepostradatelným doplňkem ústní hygieny u lidí s fixními rovnátky, můstky i u těch, kteří mají zubní implantáty," vysvětluje stomatolog Tomáš Pánek. „Doporučuji ji pacientům, kteří nejsou dostatečně zruční či precizní při čištění zubů, jakož i lidem, kterým anatomie ústní dutiny v okolí zubů nebo zubních náhrad komplikuje čištění.“

Vyhrajte s námi ústní sprchu Panasonic EW1211 v ceně 1 999 Kč.  Nezabere mnoho místa, postará se o dokonalou hygienu v ústech a ošetří mezizubní prostory, parodontální vačky i dásně.

Při používání si můžete vybrat ze tří různých režimů. Režim JET je určen pro efektivní odstranění zbytků jídla, REGULAR AIR IN na masáž dásní a vypláchnutí a režim SOFT AIR IN se postará o jemnou masáž. Nádobka na vodu zajišťuje 35sekundové použití. Pro další naplnění ji lze zcela vyjmout a jednoduše vypláchnout teplou vodou s jemným saponátem.

 

Nápovědu naleznete na www.panasonic.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Lucie Eva Šťastná - Žarošice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip