Babinet.cz  /  Kam vyrazit  /  Praha  /  Letní hudební večery na piazze OC Quadrio

Letní hudební večery na piazze OC Quadrio

16.7.2018 - redakce Babinet.cz

Prožijte léto ve znamení hudby a kultury, bez toho, abyste museli vyrážet na často vzdálené hudební festivaly. Dokonalé kulturní vyžití totiž připravilo na prázdninové měsíce i OC Quadrio, které během šesti čtvrtečních večerů nabízí hudbu rozličných stylů, a to přímo v samotném centru Prahy, na piazze OC Quadrio nedaleko Národní třídy. Čtvrteční hudební večery odstartovaly 12. července a potrvají až do 16. srpna, kdy se každý čtvrtek představí prostřednictvím dvou kapel odlišné hudební žánry. Ať už jste příznivci pop music, folku, klasiky, blues, lidovek, world music nebo třeba raggae, na své si určitě přijdete. Vše navíc se vstupem zcela zdarma.

Každý čtvrteční večer se piazza před Quadrio změní na koncertní prostor, kde během večera vystoupí hned dvě kapely. Hudební večery odstartují vždy v 18:00 a potrvají zhruba do 20:00 hodin. První týden patřil pop music, v dalším týdnu bude následovat folk & blues, který o týden později vystřídá world music, poté přijde na řadu klasika a instrumentální hudba, následně kytarový večer s raggae a etno music a poslední týden čtvrteční hudební večery zakončí klezmer a dechovka.

Zažijte jedinečnou atmosféru open air prostoru kombinující festivalový nádech s komornějším až klubovým pojetí. Hudební večery OC Quadrio jsou k tomu jedinečnou příležitostí.

 

Termíny následujících vystoupení:

19. 7. 2018 (folk & blues)

Smrtislav

The Brownies

26. 7. 2018 (world music)

Ba.fnu

Marching Gang

2. 8. 2018 (klasika a instrumentál)

BBQ

Tygroo

9. 8. 2018 (reggae & etno)

Tomáš J. Holý

Cocoman & MessenJah

16. 8. 2018 (klezmer & dechovka)

Trombenik

Circus Brothers

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další tipy

Náš tip