Babinet.cz  /  Magazín  /  Volný čas  /  Staň se členem týmu a leť s Chinaski do Londýna!

Staň se členem týmu a leť s Chinaski do Londýna!

18.6.2018 - redakce Babinet.cz

Snili jste někdy o tom, jaké je to být součástí týmu slavné kapely? Chcete vidět co všechno obnáší koncert, jak probíhá cesta a kolik dřiny stojí za celou tou show? Nyní to můžete zažít, a to dokonce v cizině! Kapela Chinaski pojede v září zahrát krajanům do Londýna a vy můžete letět s nimi. Vyhlásili totiž společně se Sazkou soutěž o příležitost stát se na víkend součástí týmu kapely.

Stačí se registrovat na chinaskijenprotebe.cz s kódem CHINASKI, během následujících 30 dní finálně dokončit registraci na portálu sazka.cz, a jste v losování o hlavní cenu. Právě tou je zářijový víkend pro dvě osoby s Chinaski v Londýně. „Poletíte s námi stejným letadlem, budete bydlet ve stejném hotelu a na londýnský koncert budete mít přístup do backstage,“ láká k účasti v soutěži Michal Malátný.

Kromě výletu do Londýna můžete každý týden hrát o unikátní dílčí ceny jako jsou například VIP vstupenky na festivaly Přehrady, neomezené (ale nepřenosné) vstupenky na podzimní turné, či možnost zahrát si v novém videoklipu kapely. O konkrétní dílčí ceny hrajete podle toho, v jakém týdnu se do soutěže zaregistrujete. Více informací najdete na www.chinaskijenprotebe.cz.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip