Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte s Elnino.cz a vyhrajte balík dekorativní kosmetiky Gabriella Salvete!

Soutěžte s Elnino.cz a vyhrajte balík dekorativní kosmetiky Gabriella Salvete!

4.6.2018 - redakce Babinet.cz

Síla make-upu je nedocenitelná a moderní žena si již život bez dekorativní kosmetiky nedovede představit. Kterou ženu by proto nepotěšil maxi balík plný trendy dekorativní kosmetiky? Díky online parfumérii Elnino.cz máte jedinečnou příležitost vyhrát maxi balík 30 produktů od značky Gabriella Salvete. Na koho se usměje štěstí tentokrát?

A že je rozhodně na co se těšit! Krabice napěchovaná k prasknutí bestsellery i novinkami čeká na svou novou majitelku. Nové trendy odstíny matných rtěnek Dolcezza i Chubby Lips, automatické tužky na oči hned v několika odstínech, které drží skoro jako permanentní make-up, konturovací a rozjasňovací paletky, peeling na rty, bronzer, tvářenka, pudry či paletka na úpravu obočí. A to pořád není vše! Vítězka bude moci otestovat i nejnovější řasenky, laky na nehty či oční stíny, nechybí samozřejmě ani fenomenální matná báze pod makeup a Cover make-up. Jednoduše splněný sen pro každou kosmetickou fanynku.

Je dekorativní kosmetika vaší vášní? Toužíte otestovat širokou škálu produktů od tradiční značky Gabriella Salvete? Pak na nic nečekejte a odpovězte správně na naši soutěžní otázku.

Správnou odpověď naleznete na www.parfemy-elnino.cz.

Hraje se o 3 balíky dekorativní kosmetiky značky Gabriella Salvete (více jak 30 produktů).

Ceny do soutěže poskytla společnost el nino parfum, s.r.o.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Šárka Šolínová - Rokytno, Gabriela Horáčková - Praha, J. Soukupová - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip