Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte hygienické pomůcky ORGANYC z bio bavlny

Vyhrajte hygienické pomůcky ORGANYC z bio bavlny

11.5.2018 - redakce Babinet.cz

„Každá dospělá žena se již setkala se svěděním, podrážením pokožky, s nerovnováhou v poševním prostředí nebo s vaginálními mykózami. Řada žen se potýká i s vleklými gynekologickými problémy. Ty pomůžeme eliminovat, pokud zamezíme pobytu ve vlhkém nebo těsném oblečení ze syntetických materiálů, dále zdravou stravou a dostatečnou, ale přiměřenou hygienou. Není ale příliš známo, že problémy mohou být způsobeny
i používáním nevhodných hygienických pomůcek“,
říká MUDr. Daniel Struppl PhD., gynekolog a porodník.


ORGANYC je první kompletní hygienickou řadou z bio bavlny pro ženy, matky a děti, která poskytuje potřebnou péči pro nejcitlivější pokožku. Vše je vyrobeno ze 100 % bavlny a dalších ingrediencí, které pomáhají předcházet a zklidňovat podráždění pokožky. Bavlna je použitá vně jako přijímací filtrační vrstva i uvnitř jako sací složka. Produkty ORGANYC jsou díky tomu zcela bez obsahu plastů a syntetických látek, nejsou běleny chlórem a dovolí pokožce přirozeně dýchat. Všechny výrobky ORGANYC procházejí přísnými klinickými i dermatologickými testy. Produkty ORGANYC i jejich obaly jsou také 100 % rozložitelné a kompostovatelné, a tím zdravější i pro životní prostředí. Více na: www.bonanatura.cz.

ORGANYC může zakoupit v lékárnách a vybraných prodejnách (např. www.drmax.cz, www.countrylife.cz, www.rohlik.cz, www.econea.cz).

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Venuše Kubáčová - Mladá Boleslav, Marcela Hankeová - Kopidlno, Dana Liptáková - Jihlava

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip