Babinet.cz  /  Magazín  /  Testujeme  /  Testujte s námi Doro 8040 – chytrý telefon pro seniory

Testujte s námi Doro 8040 – chytrý telefon pro seniory

2.5.2018 - redakce Babinet.cz

Výzva k testování je ukončena! Testovat bude paní Ilona Zochová ze Sokolova (foto)!

Všem pisatelům děkujeme za zájem! Věříme, že se na vás štěstí usměje v dalších testováních!

Mobilní telefony od švédské společnost Doro jsou skvělým pomocníkem především pro seniory a osoby se speciálními potřebami. Jednoduché ovládání, neobyčejně vysoký výkon, čistý zvuk, kompatibilita s naslouchátky a SOS tlačítko jsou u telefonů Doro samozřejmostí, těšit se ale můžete i na další jedinečné funkce.

Nový chytrý telefon Doro 8040 má veškeré vlastnosti pokročilého smartphonu. Drahocenné okamžiky zachytí kvalitní fotoaparát, operační systém Android nabízí široké spektrum aplikací a dotykový displej zaručuje, že se s telefonem pracuje jedna radost. Nejenom příjemná protiskluzová úprava a vytříbený design způsobí, že telefon nedáte z ruky.

Sebevědomí při manipulaci s telefonem je pro seniory zásadní a Doro to moc dobře ví. Na bezproblémové užívání v tomto směru myslí hned dvakrát! Přímo v telefonu se nachází hravý a uživatelsky příjemný návod. Odpadá tak zoufalé hledání papírové knížky kdesi po šuplících, vše je prakticky po ruce. V případě potřeby navíc mohou telefon spravovat blízcí, a to pomocí chytré aplikace My Doro Manager, kterou se připojí přes počítač do telefonu seniora. Aplikace umožňující vzdálený přístup je součástí telefonu a díky ní mohou přátelé či členové rodiny (samozřejmě se svolením majitele telefonu) asistovat s nastavením, úrovní hlasitosti, lokalizací telefonu či rychlým vytáčením. Uspáváte potomky a chcete kouzelný okamžik sdílet s jejich prarodiči? Pomocí My Doro Manager fotografii během pár sekund pošlete babičce či dědečkovi přímo do galerie telefonu.

Mýty o tom, že senioři a technologie nejdou dohromady, jsou s telefony Doro minulostí. Spolehlivost, radost a lehkost při používání – to jsou hodnoty, které mobily Doro přinášejí svým uživatelům. Přesvědčte se sami!

Otestujte s námi tento chytrý telefon! Hledáme 1 testéra! V případě zájmu nám napište ve dnech 2.5 až 4.5.2018 na tento mail a jednoho z vás vybereme. Po otestování budeme rádi za krátkou recenzi, o kterou se pak podělíme s našimi čtenáři.


 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip