Babinet.cz  /  Kam vyrazit  /  Kraj Vysočina  /  Jarek Nohavica vystoupí na zámku ve Žďáru nad Sázavou

Jarek Nohavica vystoupí na zámku ve Žďáru nad Sázavou

2.5.2018 - redakce Babinet.cz

Legendární český písničkář Jarek Nohavica zavítá do zámeckého areálu žďárského zámku. Ve středu 23. května zahraje spolu s Robertem Kuśmierski pod širým nebem na Pivovarském dvoře.

„Předprodej začal na recepci Muzea nové generace ve středu 2. května. Zájemci si mohou přijít vstupenky koupit přímo k nám. Rezervace skrze e-mail nebo telefon není možná. Od 10. května spustíme v 10 hodin online předprodej. Po odeslání rezervačního formuláře je nutné počkat na potvrzení rezervace. Vstupenky je nutné vyzvednout do 5 dnů na recepci muzea. Do online prodeje zařadíme vstupenky, které se neprodaly v předprodeji v muzeu. I po spuštění online rezervací je ale možné přijít vstupenky zakoupit přímo k nám do muzea,“ vyjmenovává pokyny Petr Sedlák, provozní ředitel Zámku Žďár nad Sázavou.

Co potřebujete ještě vědět

Ať bude jakékoliv počasí, koncert se bude konat. Počet míst k sezení je omezený. „Vstupenky nejsou rozdělené na stání nebo sezení. Zkrátka platí pravidlo – kdo dřív přijde, ten sedí. Koncert se však koná pod širým nebem, proto si mohou návštěvníci přinést karimatky nebo deky. Na koncert je možné vzít děti od 12 let,“ říká marketingová ředitelka žďárského zámku Lucie Herberová.

KDE: Zámek Žďár nad Sázavou

KDY: 23.5.2018 od 20 hodin 

ZA KOLIK: Vstupné je 450 Kč v předprodeji, na místě bude vstupenka stát 500 Kč.

Více informací najdete na www.zamekzdar.cz


Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další tipy

Náš tip