Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček s produkty krásy od Novax Naturpharma!

Vyhrajte balíček s produkty krásy od Novax Naturpharma!

27.4.2018 - redakce Babinet.cz

Krásné husté vlasy, pevné nehty a hebká, pružná pokožka bez vrásek. Tak nějak vypadá balíček ženské krásy. Nyní si k tomuto vysněnému cíli můžeme pomoci s přírodními doplňky Novax Naturpharma. Tvorbu kolagenu nám podpoří tobolky BELLUMEX a protože za naší vnější krásou stojí také správná funkce trávení, ideální je podpořit ho přípravkem OSTROPEX+, který se postará o správnou funkci jater, pročištění a také podpoří trávení a funkci žaludku. Oba přípravky jsou čistě přírodní a využívají cenných ingrediencí z přírody jako například výtažky z kopřiv, vojtěšky, ostropestřce mariánského, pampelišky a mnoha dalších rostlin. Všechny doplňky stravy Novax Naturpharma jsou přírodní lze je zakoupit na www.novaxshop.cz, dorazí Vám již do dvou dnů a navíc s příjemným bonusem, poštovným zdarma!

Krása je dnes téměř kultem, kterým je posedlá řada žen všech věkových kategorií. Vypadat dobře se po nás totiž zkrátka vyžaduje. Kromě zdravé a vyvážené stravy si můžeme pomoci také přírodními doplňky stravy Novax Naturpharma, které nám dodají potřebné látky a vitamíny. V oblasti krásy jsou báječné tyto dva přípravky:

BELLUMEX je přírodním doplňkem stravy, který podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci pokožky, podporu vlasů a nehtů, ale také chrání buňky před oxidačním stresem. Obsahuje hydrolyzovaný kolagen, který je hlavní stavební složkou celého našeho těla. Takto upravený kolagen naše tělo výborně vstřebává a dokáže využít jeho cenných složek. Vitamín C přispívá k přirozené tvorbě kolagenu, beta karoten má na svědomí zlepšení stavu pokožky, ale také se podílí na zajištění přirozené funkce imunitního systému. Biotin se nám postará o vlasy, sliznice a pokožku, měď o správnou pigmentaci vlasů a pokožky a zinek prospívá vlasům, nehtům i pokožce. Další významnou složkou doplňku je kyselina hyaluronová, která zvyšuje pružnost a zpomaluje stárnutí pokožky. Zapomenout nesmíme ani na klenot lidového léčitelství - kopřivu, která je vyhledávanou bylinkou při různých detoxikacích a očistách. Podporuje také správný stav kostí, vlasů a nehtů. Obsahuje železo, čistí krev a eliminuje bakteriální infekce. K dostání na www.novaxshop.cz za cenu – 120 tobolek – 469 Kč.

OSTROPEX+ – přírodní přípravek, který přispívá ke správné funkci jater a pročištění, ale také k řádnému fungování trávení a žaludku. Kombinací pěti léčivých rostlin, jako je například Ostropestřec mariánský, známý pro své léčivé účinky na játra, ale také žlučník a celé trávicí ústrojí, nám dodá potřebné látky pro očistu jater, našeho důležitého a také největšího vnitřního orgánu. Pampeliška se sice může zdát jako obyčejný plevel na každé zahrádce, ale pozor, je to velice léčivá rostlina bohatá na vitamin C, A, D, B, betakaroten a také minerální látky jako je křemík, vápník a draslík. Kurkuma dlouhá pomáhá trávení díky stimulaci žlučníku a jater. Pro své blahodárné účinky je také užívána proti nadýmání. Skořice mletá působí léčivě na celý organismus, například ji využijeme při léčbě rýmy, chřipky, nebo jiných forem nachlazení. Podporuje také funkci zažívacího systému a funkci střev, neboť podporuje činnost enzymů. Dokáže rovněž čistit krev. Poslední léčivou rostlinkou je Pískavice řecké semeno, která je bohatá na saponiny, alkaloidy a stopové prvky. Využívá se při nadýmání, průjmech a žaludečních potížích. K dostání na www.novaxshop.cz za cenu – 60 tobolek – 449 Kč.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 5 z vás vyhrajte balíček s produkty krásy (Bellumex, Ostropex+)

Odpověď naleznete ve článku nebo na webu www.novaxshop.cz

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

olly
18.7.2018 04:13

Výherci ještě nejsou?

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip