Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte pomocníky pro dobrý spánek a na podporu imunity

Vyhrajte pomocníky pro dobrý spánek a na podporu imunity

5.4.2018 - redakce Babinet.cz

Jarní únava nejsou jen dvě slova, která odezní sama. Pro mnohé z nás je důvěrně známá a každoročně ji pociťujeme. Jakákoliv činnost nás vyčerpává a jediné, co si přejeme, je zalézt do postele a spát a spát. Jenže mnohdy spánek nepřichází a ráno vstáváme ještě unavenější, než večer uléháme. Únava není to jediné, co nás může na jaře postihnout. Z toho důvodu jsme pro vás připravili soutěž o balíčky doplňků stravy Swiss, které vám pomohou se dobře vyspat a podpoří vaši imunitu.

Kvalitní spánek je základem

Vzdorovat jarní únavě lze pomocí kvalitního spánku. Jestli se v noci budíte, převalujete ze strany na stranu a děsíte se dne, kdy dojde ke změně času na letní, je potřeba, s tím něco dělat. Pomoci vám mohou bylinky. Ty z vás sejmou napětí, uklidní vaše rozjitřené nervy a pomohou usnout. Účinnou kombinaci extra silných extraktů z bylin najdete v přípravku Swiss Sleepnox Forte, který je nenávykový a zcela bezpečný pro dlouhodobé užívání.

Podpora pro imunitu

Jaro není jen o únavě, ale také o oslabené imunitě. Není zcela náhoda, že chřipková epidemie přichází vždy na konci zimy či začátkem jara. Jednou z příčin, proč jsou lidé v tomto období nemocní, je oslabená imunita, za kterou může i nedostatek vitaminu D. Při jeho nedostatku strádá imunitní systém a hrozí zdravotní komplikace pro mozek, srdce i svaly. Deficit „déčka“ zvyšuje riziko vzniku rakoviny tlustého střeva, prsou a prostaty. Dále vznikají podmínky pro rozvinutí kardiovaskulárních onemocnění, osteoartrózy, cukrovky nebo roztroušené sklerózy. Z tohoto důvodu bychom ho měli doplňovat bez ohledu na věk. Abyste byli fit a měli déčka dostatek, tak v balíčku najdete i Swiss Vitamin D3-Efekt. Jedna jeho tableta zajistí doporučenou denní dávku tohoto supervitamínu. Kromě něho imunitě udělají dobře i kvalitní probiotika v podobě Swiss Laktobacilů 5.

Nápovědu získáte zde.  Tři správné odpovědi odměníme balíčkem doplňků stravy Swiss, ve kterém najdete přípravky Swiss Sleepnox forte, Swiss Vitamin D3-Efekt a Swiss Laktobacily 5.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Kateřina Pempeková - Brno, Leoš Vyskočil - Plzeň, Jana Buráňová - Prakšice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip