Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o přípravek OVOVITAL!

Soutěžte o přípravek OVOVITAL!

3.4.2018 - redakce Babinet.cz

Chcete-li mít pevné kosti, krásné zuby, pružné cévy, zdravé srdce, silné svaly a dobrou imunitu, dopřejte si dávku přírodního vápníku každý večer a každé ráno kombinaci vitamínů K2 a D3. Nezatěžujte zbytečně svoje játra i ledviny drahými syntetickými přípravky, které vám „zaručeně“ pomohou. Osteoporóza je skutečně nejčastější nemoc ve stáří, která vám může velmi zkomplikovat život a dokonce jej ohrozit. Zkuste přírodu.

OVOVITAL® je ideálním přípravkem k doplnění denní potřeby vápníku.

Přírodní vápník OVOVITAL® se od běžných přípravků výrazně odlišuje tím, že nejde o chemicky připravovanou vápenatou sůl, ale o přírodní produkt připravený z vaječných skořápek konzumních slepičích vajec.

Přírodní vápník OVOVITAL® kromě vápníku obsahuje i jiné důležité minerály, které vstřebávání vápníku podporují a to hořčík, fosfor, stroncium, měď, zinek. Zároveň neobsahuje žádné přídavné chemické látky jako jsou barviva a příchutě, které zatěžují organismus. Je proto vhodný i pro lidi s alergiemi, pro děti, diabetiky, fenylketonuriky, celiaků, jakož i lidí s laktózovou intolerancí. Více informací o problematice osteoporózy se dozvíte na www.jsemstalekost.cz.

Soutěžte o přípravek OVOVITAL!

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip