Babinet.cz  /  Soutěže  /  Chcete v létě dobře vypadat a vidět? Soutěžte!

Chcete v létě dobře vypadat a vidět? Soutěžte!

29.3.2018 - redakce Babinet.cz

Vyhrajte prémiové doplňky stravy od společnosti Goldim. Pokud také věříte v sílu přírodních surovin a chcete pouze kvalitní a zdraví prospěšné produkty, zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří balíčků v hodnotě 1405 Kč, který obsahuje tři produkty: Family In® Detox ananasový, Sunsteva® a 2x InFocus®.

Doplněk stravy pro výživu nervové soustavy a očí InFocus® obsahuje komplex antioxidačních vitamínů a minerálů včetně luteinu, doplněný o bylinné extrakty z rostliny schizandry čínské a ženšenu sibiřského, které se tradičně používají i v čínské medicíně a při výše zmíněných případech. Je vhodný také pro osoby s nesnášenlivostí lepku, vegetariány i diabetiky. Živý nápoj Family In® Detox ananasový slouží jako náhrada 1 – 2 porcí jídla a při detoxikaci a podpoře hubnutí. Nápoj je plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků, aminokyselin a rostlinných bílkovin. Je ideální součást nízkoenergetické výživy, která zahrnuje i běžné nízkotučné a nízkosacharidové potraviny a pokrmy. Má nízkou energetickou hodnotu. Přírodní sladidlo Sunsteva® na bázi steviol-glykosidů využijete ke slazení teplých nápojů a jídel. Má vysokou sladivost, až 350x větší než cukr a téměř nulovou energetickou hodnotu. Je tak ideálním sladidlem pro diabetiky – nepřispívá totiž ke zvyšování hladiny krevního cukru.

A proč vybírat doplňky stravy od této společnosti? Vždycky říkali, že rodinná firma Goldim je jako ten čert z pohádky - malý, ale šikovný. Jejich nápady na nové potraviny a doplňky stravy byly vždy unikátní a většinou „průkopnické“.

Hraje se o 3 balíčky!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Blanka Kušteinová - Plzeň, Ivana Buršíková - Lipník nad Bečvou, Jana Foltýnová - Zlín

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip