Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o doplněk stravy Salus Floradix Železo+

Soutěžte o doplněk stravy Salus Floradix Železo+

13.3.2018 - redakce Babinet.cz

Denního světla přibývá, počasí začíná ukazovat svou přívětivější tvář, příroda se po zimě probouzí k životu. Jaro by zkrátka mělo být symbolem svěžesti. Pokud byste dál nejraději stále spali, možná vás doprovází dobře známá jarní únava. Zkuste ji letos nebrat jako běžnou součást končící zimy a aktivním přístupem i zdravým životním stylem přispějte k tomu, abyste si krásné jarní měsíce mohli užít naplno.

Ke snížení míry únavy a vyčerpání přispívá i železo. K jeho doplnění slouží především pestrá a vyvážená strava. Vyzkoušet můžete i tekutý doplněk stravy Salus Floradix Železo+, který obsahuje dobře vstřebatelnou organickou formu železa a řadu dalších látek přispívajících ke snížení míry únavy a vyčerpání. Jsou jimi vitamíny B2, B6, B12 a také vitamín C, který zároveň podporuje vstřebávání železa. Přípravek s obsahem přírodních látek nabízí také výtažky z byliny, k nimž patří kopřiva, fenykl nebo hnědé mořské řasy, a ovocné šťávy například z hrušky, hroznového vína, černého rybízu nebo ostružiny. Neobsahuje konzervační látky ani barviva. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Více informací najdete na floradix-zelezo.cz/floradix-zelezo-plus

Doplněk stravy Salus Floradix Železo+ je připraven pro 5 výherců naší soutěže. Pokud se do ní chcete zapojit, pošlete nám správnou odpověď na soutěží otázku.

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip