Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o voucher na francouzskou snídani pro dva

Soutěžte o voucher na francouzskou snídani pro dva

16.1.2018 - redakce Babinet.cz

Francouzské pekařství a cukrářství Petite France v Myslíkově ulici č. 22 oslaví letos únoru nejen Den sv. Valentýna, ale i tři roky od svého otevření – a jak jinak, než dalšími specialitami podle tradičních francouzských receptů. Kromě voňavých baget a croissantů, tu najdete třeba valentýnský „Dort pro dva“ – lahůdku ve tvaru srdce s bílou čokoládou a jahodovým mousse - , makronky s příchutí maracuji, ovocné tartaletky, krásně zdobené éclairs a mnoho dalších sladkých pokušení. A nechybí ani důmyslně ochucené chleby, domácí francouzské marmelády a samozřejmě vína. Všechny sladkosti a pečivo jsou tu vyrobeny čerstvě a ručně, bez chemie a konzervantů.

www.petite-france.cz

Valentýnská snídaně pro dva obsahuje máslový nebo čokoládový croissant, máslo, francouzskou marmeládu, kávu Filicori Gran Crema Delicato dle výběru, čerstvě vymačkaný pomerančový džus a skleničku crémant rosé z Loire. Zajít na ni můžete každý den od 8 do 12 hodin.

Soutěžte o 3 vouchery na Francouzskou snídani pro dva v pekařství a cukrářství Petite France Boulangerie & Patisserie v Myslíkově ulici č. 22 v Praze 2.

Odpověď najdete na www.petite-france.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Anna Tomášová - Praha, P.Sedláčková - Příbram, Jiřina Procházková - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip