Babinet.cz  /  Kam vyrazit  /  Celá ČR  /  Oslavte Den české státnosti třeba aktivním pohybem

Oslavte Den české státnosti třeba aktivním pohybem

26.9.2017 - redakce Babinet.cz

Den české státnosti slavíme již 17 let. Smrt svatého Václava, jednoho z prvních Přemyslovců, si připomínáme od roku 2000. Jak ho můžete oslavit letos? Vezměte celou rodinu a vydejte se do některého z koutů naší krásné vlasti.

Pro rodinu i jednotlivce

Chcete oslavit takto významný den pohybem? Vydejte se na vrchol Milešovky, kde můžete vyhrát třeba hamaku. Potkat zde můžete dokonce třeba prezidentského kandidáta Jiřího Hynka. Sraz je v 10:00 na parkovišti v obci Bílka. A zpívat se bude i hymna!

Svatováclavská motojízda pro tatínky

Jste příznivcem jedné stopy? Pak se připojte na 3. svatováclavskou Motojízdu Praha – Stará Boleslav. Sraz je ve 13:00 na Strahově v Praze.

Pro požitkáře

Autentické vinobraní si můžete užít na Pražském hradě. Desátý ročník se bude konat na jedné z nejkrásnějších a nejstarších vinic Čech – na Svatováclavské vinici.

Pro hračičky

Zdarma se otevřou také brány Národně technického muzea v Praze. Od 10 do 17 hodin se představí 27 příspěvkových organizací Ministerstva kultury. Těšit se můžete také na hudbu různých žánrů. Vstup je pouze vrátnicí Nostického paláce.

S Realisty na vrchol Milešovky pro hamaku.

Vydejte se ve čtvrtek 28. 9. 2017 s celou rodinou na vrchol Milešovky a oslavte tak Den české státnosti. Potkáte se s prezidentským kandidátem a lídrem Realistů Ústeckého kraje Jiřím Hynkem a dalšími Realisty. A co víc – takto významný den oslavíte aktivním pohybem. Připravena je pro vás soutěž o hamaku s osobním předáním od Jiřího Hynka. Stačí se vyfotit na vrcholu s některým z Realistů.  Sraz je v 10:00 na parkovišti v obci Bílka. Vstupné je zdarma.

Info o akci ZDE

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další tipy

Náš tip