Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Krmivo pro naše mazlíčky - nejlepším receptem je láska

Krmivo pro naše mazlíčky - nejlepším receptem je láska

8.9.2017 - redakce Babinet.cz

Pro naše zvířecí mazlíčky si přejeme opravdu kvalitní krmivo, aby mohli prožít svůj život v plné síle a pohodě. Na našem trhu je k dispozici velký výběr značek výrobců krmiv, ale ne vždy se, svým složením, jedná o krmiva kvalitní. I v tomto případě se tedy vyplatí číst složení na obalech…

Jak to začalo?

I výroba krmiva může mít svůj příběh. Německo, psal se rok 2000, když stál Frank Hertrich v supermarketu před regálem s krmivem pro psy a pročítal si seznamy přísad na balení. „Podíl masa u tradičních krmiv pro psy činí 4 %! To má být zdravé krmivo pro mého psa – vyloženého masožravce? A co je prosím, v těch zbývajících 96 %?!“ Odpověď: Látky, které mají nasytit, jako nestravitelná sója, umělé chuťové a aromatické látky, barviva a konzervační látky. A to byl jen začátek tohoto nechutného seznamu! Od té chvíle se Frank Hertrich postavil sám k plotně, aby mohl své fence servírovat adekvátní a zdravou stravu. V roce 2002 pak dokázal uvést na trh novou značku v oblasti krmiv pro zvířata DINNER FOR DOGS, která svým složením dostála vysokým požadavkům.

DINNER FOR DOGS

Krmivo pro psy a kočky je vyrobené v Německu, z německých surovin v německé potravinové kvalitě a pro německý trh. Nyní k dostání i na českém trhu. Granule ani konzervy neobsahují žádnou sůl, sóju, barviva, chuťové umělé látky, umělé konzervanty ani nic podobnéhoco prostě ve stravě psa a kočky nemá co dělat, zde zkrátka nenajdete. Receptury zcela splňují předpoklady pro vyváženou a pro zvířata zdravou výživu.

Přímé, osobní poradenství a spousta komfortu pro zákazníka!

Dinner for Dogs lze objednat pouze telefonicky a také přes objednávkový formulář na našich webových stránkách: Produkty jsou dodávány přímo ke dveřím domu zákazníka. Dnes má Dinner for Dogs klientelu čítající více než 300 000 spokojených majitelů psů – každý měsíc přibývá 5 000 nových.

Navštivte www.dinnerfordogs.cz a dopřejte svým čtyřnohým kamarádům opravdu jen to nejlepší!

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip