Babinet.cz  /  Kam vyrazit  /  Praha  /  Národní technické muzeum zve na komentované prohlídky

Národní technické muzeum zve na komentované prohlídky

10.7.2017 - redakce Babinet.cz

I v letních měsících v Národním technickém muzeu pokračují komentované prohlídky stálých expozic i krátkodobých výstav, na které bychom rádi předem návštěvníky muzea upozornili.

V současnosti návštěvníky zveme na komentovanou prohlídku nové výstavy „Člověk v náhradách aneb technika slouží medicíně“.
Výstava představuje v našem muzea poprvé zcela nové téma. Na řadě exponátů ukazuje historii i současnost protetiky i možnosti náhrad lidského těla v budoucnosti. Při prohlídce se přesvědčíte, že již dnes dosáhla protetika úžasné úrovně, a to díky propojení oborů medicíny, vědy a techniky. 
Návštěvníci nepřijdou ale ani o populární a cenné sbírky umístěné v expozici Dopravy. Na závěr prohlídky je zkušený průvodce uvede do světa historie dopravy u nás  v dopravní hale, kde  představí jednu z nejvýznamnějších sbírek  historických automobilů na světě.

Prohlídky jsou o víkendech a státních svátcích. 
Prohlídky doporučujeme předem rezervovat.

Více http://www.ntm.cz/komentovane_prohlidky

KDE: Národní technické muzeum v Praze

KDY: průběžně, 11.00–16.00 hodin

ZA KOLIK: Cena je řešena formou příplatku ke vstupnému, které činí 70 Kč (plný), 50Kč (snížený). Místo na prohlídku lze předem rezervovat na http://vstupenky.ntm.cz/. Platba na pokladně muzea.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další tipy

Náš tip