Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Recept na mladou tvář

Recept na mladou tvář

Hanka Michaliková

Stojím před zrcadlem a říkám si: marné, už to není jako kdysi. V srdci děvče, ale do zrcadla se dívám na paní, trochu unavenou, s kruhy pod očima a vráskami mezi obočím. Stojím před zrcadlem a natahuji tvář jako škrabošku – do stran a nahoru, hm, pěkné, takhle jsem vypadala ve dvaceti. Ale představa natahované kůže, zašívané někde za ušima mne děsí.

Nedávnou jsem však zjistila, že omlazovat lze i jinak, šetrně a rychle, bez viditelných stop po jakémkoliv zásahu, a sice formou injekčních aplikací. Těmi se během krátké, cca 10 až 15ti minut trvajícího zákroku vpraví do ošetřovaných částí na obličeji příslušná látka a za půl hodiny již můžete zpět do práce či za zábavou. Nedoporučuje se pouze slunění a použití make-upu bezprostředně po zákroku. Výsledkem po aplikaci je odpočatá a mladší tvář.

Účinek dočasné látky, např. Botoxu nebo Restylanu, je od 3 do 6 měsíců (botox), nebo 6 až 12 měsíců (Restylane). Dočasný implantát Beautical vydrží 2 až 4 roky, silikonový olej 2 až 5 let. Trvalý implantát Bio-Alcamid má účinek až 10 let.

V Praze se na metodu omlazení specializuje klinika MYCLINIC, která zaměstnává tým lékařů-specialistů, vyškolených odborníky z Nizozemí. K produktům, které jsou v MYCLINIC aplikovány patří známý a populární Botox/Dyslort, ale rovněž novinky, například produkt Bio-Alcamid, trvalý implantát pro hluboké vrásky, rýhy a další kosmetické úpravy, který MYCLINIC nabízí jako první klinika v Praze.

Drobounká korekce a neuvěřitelná změna – rozjasněná, odpočatá tvář, bez hojení, hospitalizace a jizviček. Údiv přátel a známých, kteří vidí vaši tvář a mají pocit, že je omládlá a odpočatá... A jaká je cena za tento údiv? V MYCLINIC zaplatíte za výplň vrásek od mračení botoxem 4 850 Kč, výplň vrásek od smíchu je za stejnou cenu, 1 ml permanentního Bio-Alcamidu stojí 9 900 Kč a 0,5 ml silikonového oleje(např. pro vylepšení kontury rtů) je za 6 000 Kč.

Výše zmíněné ceny nejsou fixní. Během konzultace s lékařem jsou s klientem projednány jeho požadavky a lékař posléze doporučí realistický plán ošetření. Ten by měl poskytnout přehled očekávaných výsledků, počet ošetření a celkovou částku. Cena za tuto konzultaci činí 350 Kč. Pokud se klient objedná, částka bude odečtena z celkové částky za ošetření. Na svých internetových stránkách firma nabízí možnost zakoupení dárkového certifikátu v hodnotě od 5 000 Kč. Dobrý tip pro štědrého přítele, ne?

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip