Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  AUDIO: Mlékárna Valašské Meziříčí slaví pětadvacáté výročí

AUDIO: Mlékárna Valašské Meziříčí slaví pětadvacáté výročí

17.2.2017 - redakce Babinet.cz

Mlékárna Valašské Meziříčí slaví dvacet pět let od svého založení, kdy vznikla privatizací Beskydských mlékáren. Současný výrobní program tvoří smetanové, ovocné či nízkotučné jogurty, kysané tekuté výrobky, BIO jogurty nebo čerstvé tekuté výrobky. Mlékárna Valašské Meziříčí se zařadila mezi významné výrobce kysaných mléčných výrobků, které si zákazníci oblíbili především pro jejich vysokou kvalitu a lahodnou chuť. Prvotřídní kvalita výrobků je potvrzena nejen jejich stoupající oblibou, ale i získáním nejrůznějších ocenění. Výrobky jsou zastoupeny v celé síti obchodních řetězců i nezávislých prodejen, některé výrobky jsou dodávány rovněž na Slovensko. Ve svém výročním roce uvede mlékárna na trh rovněž nový výrobek. Jedná se o doplnění řady Acidofilních mlék. Firma se může rovněž pochlubit úspěšnou spoluprací s mladými sportovci – moderními gymnastkami, které dlouhodobě podporuje, nebo s talentovaným juniorským mistrem světa v desetiboji Jiřím Sýkorou.

AUDIO: O tradici a kvalitě výrobků si s námi povídala ing. Radka Benešová Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí, o stravování a sportu nám něco řekl vícebojař Jirka Sýkora a o spolupráci s mlékárnou si s námi také popovídala herečka Dana Morávková.

„Sport, zdraví, vitalita a kvalita ve spojení s našimi výrobky jsou součástí zdravého životního stylu,“ říká Zdeněk Bukovjan, Sales&Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Na nedávno proběhlém Retail summitu jsem hovořil mimo jiné o významu kvalitních potravin. V sekci „One Quality - Výchova ke kvalitě má cenu“ jsem se zabýval zejména preferencemi a pohledem spotřebitelů na čerstvost a kvalitu potravin s přihlédnutím k ceně. Snažili jsme se najít odpověď na otázku, zda je možné spotřebitele naučit tomu, že kvalita je důležitá, protože právě český zákazník je na cenovou politiku nesmírně citlivý. Obchod je stále složitější, proto jsem rád, že si naše výrobky udržely po celou dobu existence mlékárny svoji kvalitu. A přestože byl na mlékárnu v minulosti tlak, nikdy nepřistoupila na snížení kvality. Jsme vděčni našim zákazníkům, že nákupem výrobků dokazují, že o ně stojí,“ dodává Zdeněk Bukovjan.

AUDIO: O významu mléka v naší stravě a životním stylu jsme si povídali s MUDr. Petrem Tláskalem, CSc.

Mlékárna Valašské Meziříčí podpořila také letošní závod Míly Morávkové v moderní gymnastice. Závodu se účastnil rekordní počet závodnic. Talentové závodnice z celé České republiky předvedly své sestavy na celkem 70 skladeb. Závod byl jak organizačně, tak i provedením na vysoké úrovni, tomu pomohly také sponzoři. Závod podpořila rovněž Dana Morávková, které se na něm aktivně podílí, jako vzpomínku a poděkování za práci své maminky, dlouholeté trenérky moderních gymnastek.

Soutěž

Dále také pokračuje soutěž o hlavní cenu - večeři/setkání s vícebojařem Jiřím Sýkorou, sestavení/úprava jídelníčku pod odborným vedením, výrobky Mlékárny Valašské Meziříčí a konzultace s osobním trenérem. Podstatou soutěže je vymyslet zdravé olympijské/sportovní jídlo/nápoj, vhodné pro desetibojaře Jirku Sýkoru, za použití výrobků Mlékárny Valašské Meziříčí. Soutěžící pošlou recept a fotografii, popřípadě video z přípravy pokrmu. Odborná porota složená ze zástupců Mlékárny VM, výživového poradce, osobního trenéra Jirky Sýkory a samotného Jirky Sýkory pak posoudí, které jídlo je nejzdravější a nejvhodnější a také nejchutnější pro vícebojaře Jirku Sýkoru. A všeobecně pro zdravý životní styl. Vtip a kreativita bude oceněn ve zvláštní kategorii.

 

 

 

 

______________________________________________________________________________________

Privatizací Beskydských mlékáren v roce 1992 vznikla Mlékárna Valašské Meziříčí a zařadila se mezi významné výrobce kysaných mléčných výrobků České republiky. Zákazníci si je oblíbili především pro jejich vysokou kvalitu a lahodnou chuť. Prvotřídní kvalita výrobků je potvrzena nejen jejich stoupající oblibou, ale i získáním nejrůznějších ocenění. Co se týče exportních aktivit, mlékárna se soustředí na slovenský trhy. Více informací o mlékárně naleznete na: www.mlekarna-valmez.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip